Recenzent

allena

Když jde malý bobr spát

Když jde malý bobr spát

Když tygr jede do Paříže, Když jde maly bobr spát... jedno z oblíbených CD našeho tříletého syna. Po několikerém poslechu se (dospělému) omrzí víc než výběr z klasiky :), ale písničky mají veselé texty a příjemný hudební doprovod, žádné disco. Máme rádi celá rodina.
Školka

Školka

Můj syn (3,5 roku) se k této knížce rád vrací, byť už má své "poprvé ve školce" za sebou. Ubírám hvězdičku z překlad - dovedu si představit lepší vyladění textu, aby se příjemněji četl. Příběh - první den ve školce je pro děti školkového věku poutavý - ze života.
Výchova bez poražených

Výchova bez poražených

Jedna z mých oblíbených knížek na téma respektující komunikace a výchova. Pro mě mnohem čtivější a praktičtější než česká "Respektovat a být respektován". Společně s "Vychováváme děti a rosteme s nimi (N.ALDORT)" jedna z mých velkých inspirací.
Bylinky pro děti a maminky

Bylinky pro děti a maminky

Vřele doporučuji - mám ji dva roky a stále a ráda se k ní vracím. Velmi čtivě a lidsky napsaná knížka o bylinkách, jejich účincích a plno dobrých nápadů na použití pro léčení i běžně v kuchyni. Plus vždy zdůrazněno použití pro děti a pro...
Více