Deník muže ve středních letech

Nakladatel:  Mladá fronta 2013
Skladem
224 Kč
249 Kč
Ihned
175 Kč
vybrat

Anotace

Autentický deník zachycuje rok života člověka, který je prototypem českého Adriana Molea. Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je do něj vrostlý - což mu...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(5x)

Zaujme od prvního dne - humorem, sebekritikou a trefnými poznámkami. Autor umí psát a všechno dávkuje tím správným poměrem, to veselé i to vážné - prostě skvělá četba pro muže i ženy středního věku.

Výborná knížka, která pobaví snad každého bez ohledu na věk či pohlaví. Deník je plný vtipu, krásného jazyka i odvážných přiznání! Souhlasím s hodnotitelem "Sámou", ani mně nedala knížka usnout a ráno jsem s nadšením předčítala obzvláště humorné pasáže svým kolegům a kolegyním. Nyní cestuje daleko za oceánem, kam si ji odvezla kamarádka. Věřím, že se jí bude líbit stejně jako mně a všem mým příbuzným ... DOPURUČUJI:)

Velmi dobře napsaná kniha prozrazující nadstandardní zvládnutí literárního řemesla. Svědčí o něm přesné obrazy, nápadité aluze, paralelně rozvíjené dějové linie a motivy. Do vnitřního světa čtyřicátníků vede autor čtenáře cestou jemného, kultivovaného humoru; deník se tak stává otevřeným oknem do života mužů, kteří začínají bilancovat, aniž by byl zatížen tradičním sentimentem a mudrlanstvím, které díla s podobnou tematikou trvale ohrožují. Takový pohled přes rameno pak může být ovšem zajímavý i pro ty, kteří do středního věku teprve míří, právě tak jako pro ženy, které do něj muže doprovázejí. Deník muže ve středních letech čtenáře velmi rychle strhne a jen těžko se odkládá.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Bibliografické údaje

Název:
Deník muže ve středních letech
Autor:
Kukal, Petr
Nakladatel:
Mladá fronta
EAN:
9788020428905
ISBN:
978-80-204-2890-5
Popis:
1× kniha, vázaná, 220 stran, česky
Rozměry:
13 × 20 cm
Rok vydání:
2013
}