Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Filozofie a náboženství> Islám>kniha Islám & islamismus v České republice

Obálka titulu Islám & islamismus v České republice

Islám & islamismus v České republice

Lukáš Lhoťan

Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, 15 × 21 cm, česky - více

Běžná cena: 160 Kč
U nás ušetříte: 16 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 144 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 131 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zde zjistíte dostupnost na prodejnách
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):

Knihkupectví Praha - Ruzyně
Praha 6, OC Šestka - Fajtlova 1090/1, knihkupectvi.ruzyne@kosmas.cz

Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Předkládaná publikace přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize je popsán vývoj muslimské komunity na našem území, vnitřní konflikty a problémy s nedodržováním českých zákonu ze strany některých muslimských organizací. Podklady se staly nejen dokumenty a texty vydané samotnými muslimy, ale i analýzy a komentáře předních odborníků na problematiku islamismu a islámu. Součástí textu je také doslov, v němž autor rozebírá hlavní kontroverze kolem působení islamismu v České republice od prvního vydání této knihy, postupující islamizaci a možné problémy s prudce narůstající populací českých muslimů ovlivněných islamismem.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Islám & islamismus v České republice

  • Nakladatel: Lhoťan Lukáš
  • ISBN: 978-80-904932-3-0, EAN: 9788090493230
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, 15 × 21 cm, česky
  • Rozměry: 15 × 21 cm
  • Rok vydání: 2013 (2. rozšířené vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Výtečná a velmi potřebná kniha

Karel Voneš, 20.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 5 hlasů)
Jsem rád, že je taková publikace, takříkajíc "z druhé strany barikády", než je mainstream, na českém trhu. Autor píše o mnoha zajímavých a často až děsivých skutečnostech, které se týkají zejména brněnské muslimské komunity (ale nejen jí). Kdo si myslel, že islamizace se ČR ještě netýká, měl by změnit názor. Těch pár překlepů (měl jsem v ruce i první vydání, které na tom bylo z tohoto hlediska mnohem hůř) bych panu Lhoťanovi protentokrát odpustil.

Výborná kniha

Rigo, 19.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 4 hlasy)
Skvěle napsaná kniha, která vyplňuje tematickou mezeru na českém knižním trhu.
Autor ve své knize odhaluje fakta, o kterých se běžný člověk vůbec nemá šanci dozvědět. Když jsem se do knihy začetl, neodtrhl jsem se od ní, dokud jsem ji celou nepřečetl.
Vřele doporučuji a hodnotím plným počtem bodů

celkem šokující

Robo, 19.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 3 hlasy)
Kniha obsahuje celkem šokující informace o radikalizaci místní muslimské komunity ...

Otevření očí

AA, 19.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 6 hlasů)
Protože jsem hodně velká čtenářka a knihy všeho druhu miluji, rozhodla jsem se, že si pořídím knihu pana Lhoťana o Islámu, vzhledem k tomu, že jsem nedávno konvertovala. V té době jsem nevěděla, že je pan Lhoťan známý ex muslim a že kniha bude pojednávat řekněme o negativní stránce Islámu. Byla jsem překvapena i přes to jsem knihu přečetla celou a musím říct, že se četla skoro sama. I přes svou lásku k Islámu mi kniha pana Lhoťana otevřela oči a já pochopila, že Islám nejspíš nebude ta víra ,kterou hledám. Touto recenzí chci poděkovat panu Lhoťanovi za to, že mi otevřel oči a ukázal mi fakta, která mi v mešitě neřeknou. Knihu vřele doporučuji všem čtenářům a hlavně konvertitům. Mír s Vámi.

Odhalená tvář islámu

Elena Gajdošová, 19.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 4 hlasy)
Pro člověka zvenčí skvělý shrnující pohled na to, jak to v islámu doopravdy chodí a vypadá. Akademického malování islámu na růžovo jsou plné knihovny, až by člověk nabyl dojmu, že zdejší autoři píší o nějakém jiném islámu než o tom, který sužuje Evropu - ale se skutečným pohledem na islamizaci Evropy, na to, jak islám pohrdá univerzálními právy člověka a usiluje o definitivní potlačení všeho neislámského, tedy na jeho pravou tvář (ne na to, co se nám snaží nakukat Kropáčkové, Ostřanští a jim podobní), se člověk málokdy setká. A obzvlášť od člověka, který islám zná zevnitř. Zapálení muslimové (které média ráda označují výrazem islamista), třeba taková česká islámská rádobyprominentní figurka Sáňka (stačí zadat do googlu "Já, muslim" a přesvědčit se, co to je za člověka), totiž nikdy neřekne pravdu, že islám je zlo. Místo toho budou tvrdit, "Lhoťan lže, Lhoťan islámu nerozumí" apod. Ten, kdo jím byl, a už není, to řekne, má-li odvahu. Protože ví proč. A Lukáš Lhoťan obrovskou odvahu má. Jak dopadají v islámu odpadlíci, netřeba rozebírat. Není na světě odpadlík od islámu, který by prohlásil, že islám není zlo, že není třeba se bránit jeho šíření. Naopak. KAŽDÝ ODPADLÍK varuje svět, že je třeba se islámu postavit. A právě to Lukáš dělá. Napádá nás, abychom se nenechali ošálit falešnou tváří propagátorů tohoto smrtonosného systému. A za to mu patří obrovský dík. A že ví, o čem mluví, dokazuje i jeho další kniha o islámu.

Lukáš Lhoťan

Je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám a Arménský holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho a do roku 2012 členem Muslimské obce v Brně. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth. Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého zřeknutí se islámu patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.

 
zavřít