Petr Klíč, mladý gay a lékař, má štěstí. Má moudrého otce, laskavého bratra a dobré přátele. Prožije tři velké lásky. S Petrem, s Tomášem a s Ukrajincem Antonem. Ztratí Petra, Tomáše, i milovaného tátu a na čas i víru, že ještě bude někdy šťastný.
Mohou spolu šťastně žít usedlý lékař a divoký, nespoutaný herec? Kolik nevěr je člověk schopen odpustit a znovu milovat? Jsou naše lásky majáky ve tmě, nebo je to iluze? Může mladý člověk milovat starce? Končí život smrtí, nebo je to jinak?
Za jak dlouho po smrti partnera se smím zamilovat? Za týden, za rok, nebo nikdy? Musím dodržet povinný smutek, nebo smím porušit všechna pravidla? Mají lidé právo mě odsoudit, když je poruším, protože chci prostě přežít?
Může obstát láska dvou mladých mužů, když jeden z nich je Rom? Určitě může. I o ni má smysl bojovat. I když vede z ráje do pekla a zpět. Prostě miluj. Nebo to za tebe udělá někdo jiný. LGBT+ román od Petera Belanského.
Miluješ, jsi vzdělaný a hezký gay. Máš dobré přátele, pevné zdraví, dobrou práci, talent, peníze a úspěch. Je to štěstí? A když ne, tak proč? Proč to nestačí?