Thalie si na život bez otce zvykla. Nikdy ho nepoznala, nikdy po setkání s ním moc netoužila. Když se však po šestnácti letech vrátí, je úplně jiný, než by čekala a musí před ním utíkat. Její jediní ochránci a spojenci jsou vlkodlaci.
Romantasy. Příběh nabitý magií, emocemi a touhou po pomstě. Aileen a Waren po sobě vzájemně touží, ale ani jeden z nich o milostných citech druhého nic netuší. Dostávají se tak do kolotoče emocí, který se zdá nezastavitelný.
Romantasy. Příběh plný lží, intrik, chyb, vražd a zamotaných vztahů. Felicity Elizabeth O´Kellyová byla připravena o křídla, vzpomínky a bezpečí. Pouze dva muži v jejím okolí jsou ochotni ji chránit, ale očividně jsou nebezpeční ze všech nejvíce.