Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - auta a motocykly

Autoškola 2021 -20%
Velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol, kteří se potřebují naučit pravidla provozu na silničních komunikacích, nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek.
auta a motocykly

Autoškola 2021

144 Kč
115 Kč
Automobil a spalovací motor -20%
Jedinečná publikace přináší neotřelý pohled do dějin automobilismu - klade důraz na historické a technické mezníky vývoje spalovacího motoru i automobilu, který popisuje na pozadí a v kontextu politicko-ekonomického vývoje světa, především však Evropy.
auta a motocykly

Automobil a spalovací motor

254 Kč
203 Kč
Moravské a slezské závody a okruhy -20%
Kniha připomíná bohatou motoristickou minulost na Moravě.
auta a motocykly

Moravské a slezské závody a okruhy

339 Kč
271 Kč
Severočeské závody a okruhy -20%
Silniční závody v severních Čechách započaly ve dvacátých letech minulého století. O nich i o známých a neznámých závodnících je tato výjimečná publikace. Reliéf tamní krajiny je kopcovitý, takže první závodní disciplíny se jely do vrchu.
auta a motocykly

Severočeské závody a okruhy

297 Kč
238 Kč
Středočeské závody a okruhy -20%
Přijatelné vzdálenosti mezi osídlenými místy, ale i dobrá silniční síť středních Čech umožnily v napsat zajímavou historii závodění v tomto kraji.
auta a motocykly

Středočeské závody a okruhy

297 Kč
238 Kč
Bohumil Staša: Slavná léta s ČZ i Jawou -20%
Další publikace z řady edice Technická elita národa přináší všem milovníkům motocyklového závodění pohled na životní osudy rodu Stašů, především však Bohumila Staši staršího. Dvacetinásobný mistr republiky a účastník 63 velkých cen mistrovství světa.
auta a motocykly

Bohumil Staša: Slavná léta s ČZ i Jawou

280 Kč
224 Kč
Autobus Karosa Š 11 -20%
(1x)
Téma určitě zaujme mladé nadšence do autobusové a trolejbusové techniky, nové informace mohou ale načerpat i pokročilejší zájemci či odborníci z oboru veřejné hromadné dopravy.
auta a motocykly

Autobus Karosa Š 11

288 Kč
230 Kč
Československé sajdkáry -20%
Kniha, kterou právě držíte v ruce, je úplně první knihou u nás, která se jako hlavním tématem zabývá československými sajdkáry, jinak řečeno postranními vozíky k motocyklům.
auta a motocykly

Československé sajdkáry

305 Kč
244 Kč
Motoškola -20%
Ilustrovaná učebnice pro žadatele o řidičské oprávnění skupin AM, A1 a A, která poskytne koncentrovaně informace důležité pro získání ŘP na motocykl i další informace o technice jízdy, zvládání krizových situací a jiných specifik motocyklů.
auta a motocykly

Motoškola

135 Kč
108 Kč
Vývoj konstrukce závodních vozů -20%
Kniha je určena pro fandy Formule 1, pro zájemce o historii a vývoj technické stránky formulových vozů, ale i pro ty, kdo se zajímají o to, jak vůbec fungují auta, kterými dnes jezdíme.
auta a motocykly

Vývoj konstrukce závodních vozů

509 Kč
407 Kč