Angličtinář s mnohaletou praxí napsal knížku o anglickém jazyce, která je vtipná, a přitom poučná. Oslovit může nejen věčné začátečníky, ale i studenty, kteří mají potíže s tradičními učebnicemi nebo si prostě chtějí něco ujasnit.
Cílem této publikace je představit čtenáři základní pojmy a metody přenosových dějů, seznámit je s jejich vývojem a demonstrovat jejich praktické využití. Po prostudování textu by měl být čtenář schopen komplexní orientace v problematice.
Aktualizovaná a doplněná verze oblíbené učebnice určené samoukům, účastníkům jazykových kurzů, studentům i „věčným“ začátečníkům, kteří si potřebují osvěžit své znalosti.
Předložený atlas umožňuje poznání anatomických struktur těl vyšších rostlin na omezeném výběru rostlinného materiálu. Publikace je určena jako studijní příručka vysokoškolským studentům biologických oborů.
Projekt je pětidílná učebnice angličtiny, jejíž první díl je určen pro začátečníky. Základní témata, se kterými učebnice pracuje, motivuje studenty k aktivnímu používání angličtiny.