Nejprodávanější audioknihy za posledních 14 dní - děti a mládež

Záhada mrtvého netopýra -10%
Napínavá detektivka z rudolfinské Prahy. Dcera alchymisty Giovanniho da Ponte Fiorella spolu se svými přáteli vyšetřuje vraždu dalšího z alchymistů na dvore Rudolfa II., mistra Guldrama z Oybinu.
děti a mládež

Záhada mrtvého netopýra

299 Kč
269 Kč
50 nejznámějších českých pohádek -10%
Velká kolekce českých pohádek pro každou rodinu! 50 pohádek – 690 minut.
děti a mládež

50 nejznámějších českých pohádek

265 Kč
239 Kč
Cesta do pravěku -10%
Kultovní filmový příběh v podobě audioknihy s vypravěčem Oldřichem Kaiserem s využitím originální zvukové stopy z filmu.
děti a mládež

Cesta do pravěku

265 Kč
239 Kč
Šest vran -10%
(1x)
Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj.
děti a mládež

Šest vran

369 Kč
332 Kč
Pohádky o princeznách -10%
Každá princezna je jiná: jedna hodná a druhá zlobivá, další nechutnají ani ty nejvybranější pochoutky…Jestli pak podle jména uhádneš, která je která? V knížce se jich ukrývá celkem devět, ale je tu i desátá. Kdopak to asi je?
děti a mládež

Pohádky o princeznách

199 Kč
179 Kč
Jak vycvičit draka -10%
Jak se stát největším vikingským hrdinou všech dob? Můžete se jím prostě narodit. Může vám to zákulisními intrikami zařídit vaše babička. Nebo se k tomu můžete dopracovat vlastní pílí jako Škyťák Šelmovská Štika III..
děti a mládež

Jak vycvičit draka

269 Kč
242 Kč
Straka v říši entropie -15%
(8x)
Kniha bajek pro dospělé i děti tentokrát na CD. Zvířata v nich luští záhady existence a fungování světa. Audiokniha humornou formou přibližuje klasické fyzikální zákony, které pochopí i malé děti.
děti a mládež

Straka v říši entropie

249 Kč
212 Kč
Andersenovy pohádky -10%
Andersenovy pohádky na 2CD. Sněhová královna a Malá mořská víla. To jsou dvě nejkrásnější pohádky od jednoho z největších světových pohádkářů H. CH. Andersena. Tyto pohádky patří mezi klasická díla dětské literatury a milují je děti po celém světě.
děti a mládež

Andersenovy pohádky

298 Kč
268 Kč
Bylinkové pohádky -10%
Pohádky ze světa, kde to voní bylinkami, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí.
děti a mládež

Bylinkové pohádky

249 Kč
224 Kč
Černobílé prázdniny -10%
Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky...
děti a mládež

Černobílé prázdniny

275 Kč
248 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 36 položek
1 2 3 4 > >>