Jedná se o samostatně vydanou prostřední kapitolu Swedenborgova nejznámějšího díla Nebe a peklo, ve kterém se autor zabývá posmrtným osudem člověka v duchovním světě.
V tradičním formátu jsme pro vás znovu zpracovali nevšední reportáže – vydejte se tedy směle do adrenalinového parku v Sušici, poznejte krásu plavby po Labi, projeďte se po Mlynářské cyklotrase, dosáhněte nejvýchodnějšího bodu naší země a další.
12. díl oblíbeného historického cyklu Petra Hory-Hořejše je portrétní galerií největších českých osobností z časů před 1. světovou válkou. Čtenář v ní najde životní příběhy a portréty řady vynikajících českých osobností.
Tato kniha popisuje to, co mnozí beztak tuší: Vědci a média nás
v důležitých otázkách obelhávají! Co je k tomu vede?
Nedbalost, touha po sebeuplatnění a milionové zisky. . .
Výpravná publikace představuje v abecedním pořádku sto nejzajímavějších středočeských mlýnů, dolů, hutí, vodních a vodárenských děl, továren, munufaktur, mostů a železnic.