Nejprodávanější audioknihy ke stažení v roce 2018 - umění

Klasika před školou
Projekt, ve kterém se děti předškolního věku seznamují zábavně, nenásilnou formou, prostřednictvím pohybu, malování, hry, fantazie s klasickou hudbou.
umění

Klasika před školou

299 Kč
Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech
(2x)

Kniha rozhovorů známého publicisty Aleše Palána s Miloněm Čepelkou není jen pohledem do zákulisí oblíbeného českého divadla, je pohledem za kulisy samotného Miloně Čepelky. Někdy je to docela horor, jindy velká legrace.

umění

Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech

149 Kč
Pravdivý příběh Plastic People -15%
Strhující, věrné i pitoreskní vyprávění o letech, kdy působil jako manažer soustavně perzekvované skupiny The Plastic People Of The Universe, napsal básník, publicista a kunsthistorik Ivan Martin Jirous na přelomu let 1980-1981.
umění

Pravdivý příběh Plastic People

199 Kč
169 Kč
Předscény- Ceaser.Balada z hadrů. Těžká Barbora
Divadelní předscény Osvobozeného divadla v provedení Jana Wericha a Miroslava Horníčka.
umění

Předscény- Ceaser.Balada z hadrů. Těžká Barbora

189 Kč
Povídky 1.
Povídky psali oba autoři původně pro svá jevištní vystoupení. Proto také první dva tituly /Povídky Š+G 1 a 2/ vydal Supraphon v letech l994 a l995 jako výběr z archivních zvukových záznamů inscenací této dnes už slavné dvojice.
umění

Povídky 1.

69 Kč
Povídky 4.
Povídky psané oběma autory původně pro jejich jevištní vystoupení. Na audioknize účinkuje Miloslav Šimek.
umění

Povídky 4.

69 Kč
Povídky 6.
Záznam veřejné nahrávky dalších sedmi povídek autorské dvojice Šimek, Grossmann je šestým, předposledním dílem zvukového zpracování jejich knižních textů, kt
umění

Povídky 6.

99 Kč
Afrika
"V pořadí objevů 14. Cimrmanova hra nás zavede do nitra kontinentu téměř nedotčeného civilizací. Čeští cestovatelé se tu setkají s podivným kmenem lidojedů a málem skončí na jejich jídelním lístku."
umění

Afrika

99 Kč
Pohádky ze Šumavy -10%
Šumava, kraj rybníků a tajemných, hlubokých hvozdů...kraj opředený bájemi a pohádkami. Nad bažinami se míhají světýlka, vodní hladinu čeří nožky rusalek, které škádlí z vrby u rybníka hastrmánek a hubuje nakvašený hejkal... Pohádkové bytosti většinou
umění

Pohádky ze Šumavy

99 Kč
89 Kč
Osvobozené divadlo I.
Legendární divadlo, jež je synonymem trojice Jiří Voskovec, Jan Werich a Jaroslav Ježek, se nyní dočkalo celkového zpracování své historie. Na této na zazní hlasy nejen ústředních interpretů, ale i zpěv Ference Futuristy či Františka Vnoučka.
umění

Osvobozené divadlo I.

69 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 96 položek
1 2 3 .. 10 > >>