Nejprodávanější tituly v roce 2018 - cestopisy

Za oponou války -10%
(3x)
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
cestopisy

Za oponou války

298 Kč
268 Kč
Jiná Británie -10%
Dnešní Velká Británie se v mnohém liší od našich idealistických představ ovlivněných postavou Sherlocka Holmese nebo Čapkovými Anglickými listy. Země se před očima jejích obyvatel mění a hledá novou identitu.
cestopisy

Jiná Británie

349 Kč
314 Kč
Americká elegie -10%
Příběh rodiny Vancových začal v poválečné Americe nadějí. Autorovi prarodiče byli „zamilovaní, ale chudí jako kostelní myš“. Přestěhovali se z apalačského regionu Kentucky do Ohia s nadějí, že uniknou strašné chudobě, která je obklopovala.
cestopisy

Americká elegie

298 Kč
268 Kč
Sí, vole! -10%
Mozaika cestovních deníků tří Vandráků, kteří jezdí na motorkách po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Nebloudíme, necháváme se vést... Vydejte se na dobrodružnou cestu s Vandráky Vagamundos!
cestopisy

Sí, vole!

399 Kč
359 Kč
Přijde Mordor a sežere nás aneb Tajná historie Slovanů -10%
(2x)
Přijde Mordor a sežere nás je knihou „on the road“ na východoevropský způsob. Stále zářivější hvězda polské literatury Ziemowit Szczerek projel zemi v potížích: Ukrajinu. Obešel se bez povinného sentimentu, kapesník nevytáhl ani jednou.
cestopisy

Přijde Mordor a sežere nás aneb Tajná historie Slovanů

269 Kč
242 Kč
Poutnice – Tři cesty do Santiaga -10%
Osobité literární pojetí pouti do Santiaga de Compostela, která je dnes celosvětovým fenoménem.
cestopisy

Poutnice – Tři cesty do Santiaga

299 Kč
269 Kč
Hrdinové kapitalistické práce -55%
(1x)
Kniha investigativní novinářky Saši Uhlové sestává v první řadě z reportáží, které napsala a postupně vydávala v rámci speciálního projektu magazínu A2larm.cz (ten na něj získal grant od Fondu na podporu nezávislé žurnalistiky).
cestopisy

Hrdinové kapitalistické práce

299 Kč
134 Kč
Devadesát dnů za železnou oponou -10%
Málokdo ví, že se v 50. letech 20. století objevil García Márquez – tehdy nepříliš známý mladý novinář – v komunistickém Československu…
cestopisy

Devadesát dnů za železnou oponou

249 Kč
224 Kč
Pokrokem k zániku -10%
(1x)
Tato kniha přináší výběr těch nejzajímavějších článků, které vyšly v letech 1970–2016. V jediném svazku tak máme možnost zachytit autorův vřelý vztah k Latinské Americe a amazonským indiánům.
cestopisy

Pokrokem k zániku

328 Kč
295 Kč
Znovu Skotsko po česku -10%
Autor, který strávil většinu svého života ve Skotsku, a poslednich dvacet let ve funkci českého honorárního konzula, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy a zemí na jejim nejvzdálenějším, do Atlantiku vystrčeném okraji.
cestopisy

Znovu Skotsko po česku

259 Kč
233 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 175 položek
1 2 3 .. 18 > >>