Nejprodávanější e-knihy - říjen 2019 - alternativní medicína

Atopický ekzém -20%
(1x)
Atopický ekzém neboli neurodermitida je pro lidi postižené tímto chronickým zánětlivým onemocněním kůže extrémní výzvou nejen pro jejich sebevědomí, ale i pro jejich fyzické síly a psychiku.
alternativní medicína

Atopický ekzém

179 Kč
143 Kč
Léčba informací -20%
(4x)
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Je potlačování příznaků nemocí pomocí chemických léků opravdu léčení?
alternativní medicína

Léčba informací

198 Kč
158 Kč
Tajemství životní energie ve veganské stravě -20%
Jak vypadá strava, která nám dodává zdravou životní energii, zajistí přísun všech důležitých živin a přinese nám i tolik potřebný klid v duši?  Hlavním poznatkem autora je, že „zdravá síla“ potravin závisí především na jejich čerstvosti a na tom, kolik slunečního světla – tedy kolik nezbytné životní energie - je v nich pro nás uloženo.
alternativní medicína

Tajemství životní energie ve veganské stravě

199 Kč
159 Kč
Ájurvédská léčba pro ženy -20%
Pokud hledáte alternativy k západní medicíně a jste připravené začít se aktivně starat o své zdraví, je tato kniha určená právě vám!
alternativní medicína

Ájurvédská léčba pro ženy

195 Kč
156 Kč
Aromaterapie v životě ženy -20%
(1x)
Užitečná kniha pro všechny ženy, které se zajímají o možnosti alternativní léčby. Publikace pojednává o vzniku aromaterapie i o účincích často užívaných rostlin v domácnosti, o možnostech využití při léčbě dětských nemocí, přípravě masážních olejů apod.
alternativní medicína

Aromaterapie v životě ženy

175 Kč
140 Kč
Homeopatie a děti -20%
Přehledný léčebný systém umožňuje domácí léčení běžných a lehkých onemocnění u dětí všech věkových kategorií - od novorozenců až po školáky.
alternativní medicína

Homeopatie a děti

157 Kč
126 Kč
Feng-šuej -20%
V této stručné a nádherně ilustrované knize nás mezinárodně známý mistr feng-šuej Richard Creightmore na základě své celoživotní praxe seznamuje pomocí jednoduchých a jasných pojmů s jednou z nejstarších a nejmagičtějších klasických nauk - feng-šuej.
alternativní medicína

Feng-šuej

99 Kč
79 Kč
Průvodce Reiki -20%
(1x)
Kniha poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení do starodávného, jednoduchého a zároveň účinného systému léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském buddhismu.
alternativní medicína

Průvodce Reiki

129 Kč
103 Kč
Balneologie -20%
Publikace přináší ucelenou formou základní znalosti o léčebném využití přírodních léčivých zdrojů. Stručné poznatky z biofyziky, fyziologie a neurofyziologie jsou uvedeny v rozsahu nutném pro pochopení mechanizmů účinků přírodních léčivých zdrojů.
alternativní medicína

Balneologie

722 Kč
578 Kč