Nejprodávanější knihy - říjen 2019 - detektivky

Malé pikantní vraždy -10%
(1x)
Lars Hvilling Hansen vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí má senzační obchodní nápad!
detektivky

Malé pikantní vraždy

259 Kč
233 Kč
Sněžný měsíc -10%
(2x)
Josef Bergman vyšetřuje vraždu v Beskydech. Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji.
detektivky

Sněžný měsíc

349 Kč
314 Kč
Hra na nikdy -10%
(1x)
Colter Shaw se živí jako lovec odměn. V Silicon Valley se právě snaží najít zmizelou ženu, jejíž stopy vedou k neblaze proslulé videohře Našeptávač
detektivky

Hra na nikdy

399 Kč
359 Kč
Klub Tygrů - Děsivá helikoptéra -10%
Kamarádi z Klubu Tygrů se tentokrát vypravili do New Yorku.
detektivky

Klub Tygrů - Děsivá helikoptéra

179 Kč
161 Kč
The Prague Sonata -10%
Pages of a weathered original sonata manuscript - the gift of a Czech immigrant living in Queens - come into the hands of Meta Taverner, a young musicologist whose concert piano career was cut short by an injury.
detektivky

The Prague Sonata

459 Kč
413 Kč
Dlouhá cesta domů -10%
Po traumatických událostech, které zapříčinily jeho odchod do penze, si Armand Gamache, bývalý vrchní inspektor Sureté du Québec, užívá poklidného života v zapadlé vísce Three Pines a pomalu se zotavuje z utržených ran.
detektivky

Dlouhá cesta domů

399 Kč
359 Kč
Lišákova pravda -10%
Marie s Klenským chystají svatbu. Rozhodli se, že obřad i hostinu budou mít v penzionu U Dvou lišek. Ještě než pošlou pozvánky, chtějí si kvalitu zařízení ověřit a rozhodnou se strávit tam týden dovolené.
detektivky

Lišákova pravda

259 Kč
233 Kč
Selfies -10%
(4x)
Sedmý případ oddělení Q. Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Dokážou i ve třech zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?
detektivky

Selfies

369 Kč
332 Kč
Inspektor s velkým ptákem -10%
(1x)
Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Ch
detektivky

Inspektor s velkým ptákem

289 Kč
260 Kč
Muž, který hledal svůj stín -10%
Pátý díl série Milénium. Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi.
detektivky

Muž, který hledal svůj stín

229 Kč
206 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 342 položek
<< < 1 2 3 4 .. 35 > >>