Nejprodávanější knihy - říjen 2019 - detektivky

Umírající detektiv -77%
(2x)
Lars Martin Johansson, bývalý šéf Národní kriminální policie a legendární vyšetřovatel, mezi kolegy známý jako „muž, který vidí za roh“, je už v důchodu.
detektivky

Umírající detektiv

389 Kč
89 Kč
Lovec přízraků -10%
Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním…
detektivky

Lovec přízraků

359 Kč
323 Kč
Volání Kukačky -10%
(10x)
Vysoce ceněný debut Roberta Galbraitha (pseudonym J.K. Rowlingové), v němž se poprvé setkáváme s Cormoranem Strikem, vskutku neobyčejným soukromým detektivem, který svou originalitou najde mezi současnými detektivy jen stěží sobě rovného.
detektivky

Volání Kukačky

369 Kč
332 Kč
Dokonalá smrt -10%
I zármutek může být smrtící. Třetí případ detektivů Turnerové a Callanacha z pera bestsellerové autorky.
detektivky

Dokonalá smrt

399 Kč
359 Kč
Kanibal z Nine Elms -10%
(3x)
Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.
detektivky

Kanibal z Nine Elms

399 Kč
359 Kč
Katarze -10%
(2x)
Detektiv Huldar a dětská psycholožka Freyja musí zastavit nemilosrdného vraha, který chce jediné: aby jeho oběti trpěly a litovaly. Geniálně napínavý příběh o síle sociálních sítí a temné stránce mezilidských vztahů vás donutí se zamyslet..
detektivky

Katarze

399 Kč
359 Kč
Mlčení jehňátek -10%
Nejslavnější kniha série o Hannibalu Lecterovi, geniálním vrahovi s chutí na lidské maso.
detektivky

Mlčení jehňátek

348 Kč
313 Kč
Smysluplná vražda -10%
(1x)
V příběhu nazvaném Smysluplná vražda se nechá slečna Marplová uprosit svou dávnou spolužačkou a přítelkyní a odjede na podivné anglické sídlo, kde kromě sedmi členů rodiny, potenciálních dědiců majetku, žijí dvě stovky mladých delikventů.
detektivky

Smysluplná vražda

259 Kč
233 Kč
Žena v modrém plášti -10%
Benny Griessel plánuje požádat Alexu Bernardovou o ruku. To znamená, že potřebuje koupit zásnubní prstýnek. A to znamená, že si na něj potřebuje půjčit. Benny má plnou hlavu soukromých problémů, když vtom ho zavolají k případu s nejvyšší prioritou.
detektivky

Žena v modrém plášti

279 Kč
251 Kč
Zmizela v mlze -10%
(1x)
Kriminalista Josef Bergman chce strávit poklidnou dovolenou v odlehlé vesnici u norského fjordu. Severská detektivka s českým vyšetřovatelem.
detektivky

Zmizela v mlze

269 Kč
242 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 342 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 35 > >>