Nejprodávanější tituly - listopad 2019
beletrie
- 10%
Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce“ jsou daleko příšernější!
beletrie
Ukázky
Nejhorší děti na světě 2
348 Kč
313 Kč
- 10%
Jediný román kultovní americké básnířky Sylvie Plathové Pod skleněným zvonem vznikl v roce 1962 – údajně hektickým tempem – a vyšel pod pseudonymem Victoria Lucas v lednu 1963, pouhý měsíc před dobrovolnou smrtí autorky.
beletrie
Ukázky
Pod skleněným zvonem
298 Kč
268 Kč
- 10%
Mistr thrilleru Lars Kepler je zpět s novým knižním trhákem o komisaři Joonovi Linnovi.
beletrie
Lovec králíků
369 Kč
332 Kč
- 10%
Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její tým čelí další nebezpečné výzvě! Thriller, který vám nedá spát! Další kniha od autora Dívky v ledu.
beletrie
Noční lov
449 Kč
404 Kč
- 10%
Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte.
beletrie
Temné hlubiny
449 Kč
404 Kč
- 10%
Americká kultovní novela v novém vydání s vynikajícími ilustracemi Štěpána Danča.
beletrie
Ukázky
Tracyho tygr
298 Kč
268 Kč