Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní
beletrie

Šikmý kostel 3
(5x)
Jak dlouho trvá válka po tom, co skončí?
beletrie

Šikmý kostel 3

494 Kč
Anděl smrti
(1x)
Když najde detektiv šéfinspektor Erika Fosterová vysoce postaveného politika Nevilla Lomase nahého, svázaného a mrtvého ve vlastní posteli, vedení Metropolitní policie rychle rozhodne, že jeho smrt není potřeba vyšetřovat.
beletrie

Anděl smrti

413 Kč
Prokletí rodu Janoviců

Tvrz pánů Janovských z Janovic jako by přitahovala loupeživé rytíře a drsné válečníky. Když posledního z nich Petra Sudu z Řenče zemské vojsko oblehlo, tvrz dobylo a vypálilo. Tehdy se vrátila do rukou Janoviců. Jenže krvavé prokletí nezmizelo.

beletrie

Prokletí rodu Janoviců

305 Kč
Lovec čertů

Po událostech v Plzni Bohdan Jaroš přestal věřit, že se ještě někdy setká se Steinem a Barbaričem. Na vlastní pěst putuje po České cestě, která spojuje Prahu s Budínem, a živí se jako nájemný kat a lovec zločinců.

beletrie
Ukázky

Lovec čertů

358 Kč
Všude samí lháři
Další bravurní příběh od královny rodinných psychothrillerů. Z městečka Stanhope doslova sálá klid a bezpečí. Než se ztratí devítiletá Avery, dcera místního bezúhonného lékaře.
beletrie

Všude samí lháři

359 Kč
Fušeři
Autor Fušerů sice je synem významného moravského básníka, vlastní spisovatelskou dráhu ale nikdy, ani potají, neplánoval.
beletrie
Ukázky

Fušeři

167 Kč
Šikmý kostel
(48x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
beletrie

Šikmý kostel

314 Kč
Rozložíš paměť
(4x)
Křehký debut je unikátním pokusem vnést do českého kontextu témata světové literatury. Také svým stylem by se snadno mohl řadit vedle tvorby autorů, jako jsou Ocean Vuong nebo Édouard Louis.
beletrie
Ukázky

Rozložíš paměť

314 Kč
Šikmý kostel 2
(16x)
S Barkou, Ludwikem, Julkou a dalšími hrdiny trilogie Šikmý kostel se setkáváme vzápětí poté, co jsme je v závěru prvního dílu opustili. Zatímco ve zbytku nově vzniklého Československa nastávají zlaté časy, v Karvinné - jak se nyní město jmenuje - se
beletrie

Šikmý kostel 2

395 Kč
Svatba jako omluva
Victoria nesplňovala předpoklady na Agovu ženu. Byla sice krásná, avšak odmítala být poslušná. Jenže čekala jeho dítě, a proto si ji Ago vzal. Vzal si ji a sdělil jí, že odteď bude „uklizená do ústraní“ a pro svět jako mrtvá.
beletrie
Ukázky

Svatba jako omluva

69 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>