Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - beletrie

Milada Horáková -10%
Stostránková komiksová kniha spisovatele Zdeňka Ležáka a výtvarnice Štěpánky Jislové čtenáře seznámí se životem Milady Horákové.
beletrie

Milada Horáková

398 Kč
358 Kč
Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět -10%
(1x)
Čtyřicet zlepšováků, jak zdokonalit svět, které autor nenavrhuje politikům, ekonomům ani různým aktivistům, ale rovnou pánu Bohu, jsou vtipnou sondou do našich strachů, komplexů, slabostí, chyb, zbytečných starostí a malicherností.
beletrie

Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět

247 Kč
222 Kč
Velikost člověka -10%
(1x)

Rok 1493, Milán, vrchol renesance. Městem se prochází Leonardo da Vinci a jeho sláva se šíří daleko za Alpy, až ke francouzskému dvoru.

beletrie

Velikost člověka

347 Kč
312 Kč
Druhý život pana Roose -10%
(1x)
Když bylo Antemu Valdemaru Roosovi dvanáct let, spáchal jeho otec sebevraždu. Valdemar od té doby vytrvale volil v sázkové kanceláři stejnou kombinaci čísel.
beletrie

Druhý život pana Roose

399 Kč
359 Kč
X způsobů smrti -10%
(1x)
Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema dohrává napínavou partii titulu Motiv X. Za každou vraždou se skrývá motiv. V jistých případech je to však bohužel pouhá iluze. Je noc a z přístavu u Helsingborgu vyplouvá nafukovací člun s jediným pa
beletrie

X způsobů smrti

399 Kč
359 Kč
Bhútán, má láska -10%
Krajina a příroda vypadaly na internetu nedotčeně, průzračně, nádherně, mimo veškeré kategorie. Ihned jsem zatoužila ještě jednou, naposledy, překonat sebe sama, své strachy z létání, výšek, z neznámého, ze své kondice a věku – a jet.
beletrie

Bhútán, má láska

359 Kč
323 Kč
Penzion vzpomínek -91%
(1x)
Výpověď o osobní zkušenosti, pevně zasazená do doby, v níž autoržil, byť byl poslední dva roky života odsouzen k nehybné samotě, je nesmírně autentická, navíc jí vědomí autora, že mu zbývá málo času, vtisklo výsostně existenciální rozměr.
beletrie

Penzion vzpomínek

277 Kč
24 Kč
Výpoveď
(3x)
Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív.
beletrie

Výpoveď

199 Kč
Jmenuji se Orel
(2x)
To šel jednou Orel s kocourem do skleníku na okurky… Každý opravdový příběh přece musí nějak začínat. Ten můj opravdově začal až ve chvíli, kdy jsem poprvé uviděla Slunce. Opravdové Slunce…
beletrie

Jmenuji se Orel

349 Kč
Bennett Mafia: Zakázaná láska -10%
Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál.
beletrie

Bennett Mafia: Zakázaná láska

379 Kč
341 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>