Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - komiksy

Muminek omnibus I -20%
Tato kniha obsahuje první polovinu celkového objemu existujících muminích stripů. Druhou, česky doposud nevydanou polovinu, připravujeme v další, stejně objemné knize.
komiksy

Muminek omnibus I

988 Kč
790 Kč
Na odstřel -79%
Komiksová detektivka z divadelního prostředí, kde není nouze o podezřelé. Hlavní hrdinka, divadelní kritička Dita Oulibská, má tak trochu styl slečny Marplové.
komiksy

Na odstřel

199 Kč
42 Kč
Prašina: Křídový panáček #2 -20%
(1x)

Vašek pátrá na vlastní pěst po tajemném žháři. Co znamená symbol, který se objevuje na spáleništích?

Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny.

komiksy

Prašina: Křídový panáček #2

79 Kč
63 Kč
Conan z Cimmerie - Svazek IV. -20%
Ve čtvrtém svazku komiksových adaptací z dílny francouzských výtvarníků a scenáristů najdete především jediný román s Conanem v hlavní roli, který kdy Robert E. Howard napsal.
komiksy

Conan z Cimmerie - Svazek IV.

788 Kč
630 Kč
Balady -80%
Komiks na téma balad Jiřího Wolkera.
komiksy

Balady

129 Kč
26 Kč
Prašina: Křídový panáček #1 -20%
(1x)
Svět knižního fenoménu Prašina se rozrostl v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny.
komiksy

Prašina: Křídový panáček #1

79 Kč
63 Kč
Frankenstein - limitovaná verze -20%
Po obrovském úspěchu své komiksové adaptace Stokerova klasického románu Dracula se francouzský kreslíř Georges Bess (1947) vrhl na další monument světové fantastické a hororové prózy: na román Mary Shelleyové Frankenstein.
komiksy

Frankenstein - limitovaná verze

788 Kč
630 Kč
Apokalypsa svatého Jana -74%
„Nebesa zmizela, jako když se zavře kniha.“ Díky grafické podobě se sugestivní vize svatého Jana stává hmatatelnou a konkrétní.Komiks polských autorů si klade otázku, zda stojí za to číst apokalypsu sv. Jana dnes. Stojí? Ano, stojí, ...
komiksy

Apokalypsa svatého Jana

349 Kč
89 Kč
Kšaft -74%
(2x)
Morytát „Kšaft“ byl první baladou, kterou Kalina vydal na počátku čtyřicátých let, která se i přes výtky kritiků pro nevyzrálou formu stala velmi populární.
komiksy

Kšaft

99 Kč
26 Kč
Přitažlivost -20%
Poutavý, noirový grafický román o odhalování mocných tajemství světa přírody je komiksový debut francouzského výtvarníka Lucase Harariho (*1990).
komiksy

Přitažlivost

648 Kč
518 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 206 položek
1 2 3 .. 21 > >>