Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní

Šikmý kostel 3
(5x)
Jak dlouho trvá válka po tom, co skončí?

Šikmý kostel 3

439 Kč
Anděl smrti - 11%
(1x)
Když najde detektiv šéfinspektor Erika Fosterová vysoce postaveného politika Nevilla Lomase nahého, svázaného a mrtvého ve vlastní posteli, vedení Metropolitní policie rychle rozhodne, že jeho smrt není potřeba vyšetřovat.

Anděl smrti

413 Kč
367 Kč
Prokletí rodu Janoviců - 8%

Tvrz pánů Janovských z Janovic jako by přitahovala loupeživé rytíře a drsné válečníky. Když posledního z nich Petra Sudu z Řenče zemské vojsko oblehlo, tvrz dobylo a vypálilo. Tehdy se vrátila do rukou Janoviců. Jenže krvavé prokletí nezmizelo.

Prokletí rodu Janoviců

296 Kč
271 Kč
Desatero pohybů - 11%
(1x)
Vážky létají přes oceán z Indie do Mosambiku, i když jejich tělo disponuje zásobou energie jenom na čtyři hodiny letu. Vorvaňovci při potápění do tříkilometrových hloubek stráví pod hladinou skoro čtyři hodiny.

Desatero pohybů

449 Kč
399 Kč
Spiknutí - 11%
(6x)
Podzim 2021. Opozice vyhrála volby do Poslanecké sněmovny a chystá se převzít vládu. Těsně po volbách odjíždí do nemocnice tehdejší prezident republiky Miloš Zeman, který je s nastupující Fialovou garniturou od svého příchodu na Hrad v roce 2013 každ

Spiknutí

257 Kč
228 Kč
Všude samí lháři - 11%
Další bravurní příběh od královny rodinných psychothrillerů. Z městečka Stanhope doslova sálá klid a bezpečí. Než se ztratí devítiletá Avery, dcera místního bezúhonného lékaře.

Všude samí lháři

359 Kč
319 Kč
Rozložíš paměť - 11%
(4x)
Křehký debut je unikátním pokusem vnést do českého kontextu témata světové literatury. Také svým stylem by se snadno mohl řadit vedle tvorby autorů, jako jsou Ocean Vuong nebo Édouard Louis.
Ukázky

Rozložíš paměť

314 Kč
279 Kč
Smrt šumavského poustevníka - 11%
(2x)
Na Oldřicha z Chlumu se obrátí o pomoc purkrabí pražského hradu Johánek z Poděhús. Před časem založil se svým zetěm Jarošem nedaleko Domažlic hrad Pušperk, který má přispět k ochraně zemské hranice.

Smrt šumavského poustevníka

332 Kč
295 Kč
Není to pravda, ale… - 20%
(1x)
Rafaelovi se zhroutil svět! Tu ženu, která vtrhla s malým dítětem na schůzi, jež měla změnit osud jeho firmy, nikdy neviděl. A věděl, že zkrátka Bertieho otec nemůže být. Jenže Ivy si tím byla tak jistá!
Ukázky

Není to pravda, ale…

69 Kč
55 Kč
Svatba jako omluva - 20%
Victoria nesplňovala předpoklady na Agovu ženu. Byla sice krásná, avšak odmítala být poslušná. Jenže čekala jeho dítě, a proto si ji Ago vzal. Vzal si ji a sdělil jí, že odteď bude „uklizená do ústraní“ a pro svět jako mrtvá.
Ukázky

Svatba jako omluva

69 Kč
55 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>