Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní

Lazar -10%
(1x)

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná…

Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí

Lazar

399 Kč
359 Kč
Husitská epopej VII. - Za časů Vladislava Jagellonského -20%
Poslední díl ságy představuje léta, kdy se českým králem stal Vladislav Jagellonský, jemuž se postupně podařilo otupit ostří nepřátelské zahraniční politiky, zvláště té papežovy.

Husitská epopej VII. - Za časů Vladislava Jagellonského

449 Kč
359 Kč
Nejlepší víkend -10%
(6x)

Na silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho.

Nejlepší víkend

396 Kč
356 Kč
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka -10%
(2x)
Navzdory názvu se čtenář v knize nedočká násilí ani krvavých scén, natož vraždy. Jediným utrpením jsou skřípnuté ploténky a ulámané umělé nehty. Čtvrtý díl úspěšné série humoristických románů o „poslední aristokratce“.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

259 Kč
233 Kč
Hipík -20%
(1x)
V částečně autobiografickém románu Hipík se Paulo Coelho vrací do svého mládí, do bouřlivé doby přelomu 60. a 70. let 20. století. Rámec příběhu tvoří líčení cesty za poznáním do Nepálu.

Hipík

248 Kč
198 Kč
Za oponou války -10%
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.

Za oponou války

298 Kč
268 Kč
Chladnokrevně -15%
Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení…

Chladnokrevně

399 Kč
339 Kč
Mořská modlitba -10%
Knižní miniatura bestselleristy Khaleda Hosseiniho, překrásně ilustrovaná Danem Williamsem potěší a dojme všechny čtenáře.

Mořská modlitba

198 Kč
178 Kč
Komturova smrt -10%

Možná, že jednou budu s to zachytit podobu nicoty… Bezejmenným vypravěčem románu je výjimečný portrétista, který dokáže vystihnout tvář člověka tak, aby se líbil sám sobě.

Komturova smrt

499 Kč
449 Kč
Jiný TGM
(1x)
Pavel Kosatík sestavil Masarykův plastický obraz pro 21. století. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků.

Jiný TGM

249 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>