Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka -20%
Navzdory názvu se čtenář v knize nedočká násilí ani krvavých scén, natož vraždy. Jediným utrpením jsou skřípnuté ploténky a ulámané umělé nehty. Čtvrtý díl úspěšné série humoristických románů o „poslední aristokratce“.
kategorie

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

259 Kč
207 Kč
Nejlepší víkend -18%
(2x)

Na silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho.

kategorie

Nejlepší víkend

396 Kč
325 Kč
Jiný TGM -20%
(1x)
Pavel Kosatík sestavil Masarykův plastický obraz pro 21. století. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků.
kategorie

Jiný TGM

499 Kč
399 Kč
Tíživá láska -20%
(2x)
V prvním románu Eleny Ferrante, autorky celosvětového bestselleru Geniální přítelkyně, se hlavní hrdinka Delia vrací do rodné Neapole, aby dala do pořádku záležitosti své zesnulé matky Amalie.
kategorie

Tíživá láska

247 Kč
198 Kč
Za oponou války -20%
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
kategorie

Za oponou války

298 Kč
238 Kč
Český ráj -15%
Novela o současných mužích, jejichž touhy a sny se soustředí na tajemný svět za vysokou zdí, který možná obývají ženy…
kategorie

Český ráj

265 Kč
225 Kč
Vzduch je naše moře -20%
Publikace si dává za cíl zmapovat komiksovou formou osudy lidí, kteří se zasloužili o rozvoj našeho letectví. Osudy jednotlivých aktérů jsou vždy doplněny historickým úvodem do děje.
kategorie

Vzduch je naše moře

798 Kč
638 Kč
Zpětný ráz -10%
Pátý díl kriminální série Akta Enzo.
kategorie

Zpětný ráz

329 Kč
296 Kč
Neboj se vrátit domů -20%
Knižní rozhovor se zakladatelkou hospicového hnutí u nás. V mnoha hospicích najdeme citát: Našim cílem je naplnit dny životem, nikoliv život dny. Autorka tohoto výroku Marie Svatošová dokázala životem naplnit celý svůj život.
kategorie

Neboj se vrátit domů

299 Kč
239 Kč
Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč -10%
Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
kategorie

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

248 Kč
223 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>