Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní

Bílá Voda
(3x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.

Bílá Voda

449 Kč
Noční brána
Enzo Macleod se vrací vyřešit dvě vraždy, které od sebe dělí celých sedmdesát let.

Noční brána

329 Kč
Železná rukavice
Ondřej z Rohatce se usadil na hradě Jenčov, který dostal od markraběte Karla se služby, jenž mu prokázal při tažení v Itálii. Avšak ne všichni jsou z takového stavu nadšeni. Co je asi může k tomu bezvýznamnému zboží přitahovat?

Železná rukavice

199 Kč
Jako veš v kožichu
Nový případ svérázné učitelky Josefíny Divíšková a šarmantního komisaře Tvrdíka.

Jako veš v kožichu

199 Kč
Bouřlivá noc
V okamžiku, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc.

Bouřlivá noc

209 Kč
Ďáblova čísla
Při běžné úřední cestě královského písaře Jiřího Adama z Dobronína do Dvora Králové dojde ve městě k vraždě. I když se radnice snaží utajit její okolnosti, mezi lidmi se rychle šíří panika, protože okolnosti napovídají, že jde o zásah temných sil.

Ďáblova čísla

199 Kč
Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie
(6x)
Životice: malá vesnice uprostřed Těšínského Slezska. Po Mnichovu zabrána Polskem, po 1. září 1939 se jako dobyté území stává součástí Říše.

Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie

269 Kč
Struny srdce
Jedinou cestou z osamění a smutku je otevřít srdce a nechat se jím vést. Nový román Melanie Moreland vypráví o síle hudby, lásky a pochopení. Charlotte se utápí v zoufalství v nenáviděné práci ve firmě svého bohatého otce.

Struny srdce

269 Kč
Stín ve dveřích
Čtyři záhady. Čtyři příběhy. Jeden společný klíč.

Stín ve dveřích

299 Kč
Mycelium VII: Zakázané směry

Lodě míří k Zakázaným směrům. Staroslavná Tlix, planeta argenitu a Akkütlixe, nadále zůstává skrytá za obzorem, ale Lucas vidí obrovskou příležitost; a psychotronika mu dává možnost bleskově jí využít.

Mycelium VII: Zakázané směry

298 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>