Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní

Na královském turné
(1x)
Byl privilegovaný. Bezohledný a mocný… Ale také to byl nesmělý chlapec, potom pyšný, bezcitný a arogantní princ. A nakonec i mocný a sebejistý dědic království Monterosso.
Ukázky

Na královském turné

69 Kč
Rozhodně ne on
Jediné, co jsem si ke svým třicátým narozeninám přála, byla nezapomenutelná noc… Místo toho jsem se nechala zbouchnout svým šéfem.
Ukázky

Rozhodně ne on

249 Kč
Zatmění
(3x)
Harry se vrací domů z Los Angeles, kde se marně snažil upít k smrti. V patách má vymahače dluhů a před sebou vraždu dvou mladých žen. Ze zločinu je obviněn známý realitní magnát. Pokud Harry do deseti dnů najde skutečného vraha, zachrání hned několik lidí najednou.
Ukázky

Zatmění

389 Kč
Katův odkaz
(2x)
Na královského písaře Jiřího Adama z Dobronína se obrátí jedna ze staroměstských měšťanek a stydlivě přizná, že se její sestra Adelheida před lety provdala za berounského kata. Nedávno její muž zemřel a odkázal jí cosi podivného.
Ukázky

Katův odkaz

199 Kč
Následky jedné noci
Jenny Jen jsem Valentina chtěla ještě naposledy vidět, muže, jehož jsem kdysi milovala. Muže, jehož jsem teď z hloubi duše nenáviděla.
Ukázky

Následky jedné noci

69 Kč
Stvrzeno polibkem
Pokud byl někdo symbolem arogance, byl to určitě Achileas. A rozhodně neměl trpělivost s bezvýznamnými lidmi, jako byla třeba „slečna nula“ Effie, pokojská, se kterou kdyby se nesrazil, možná by si jí ani nevšiml.
Ukázky

Stvrzeno polibkem

69 Kč
V šéfově posteli!
„Vyspi se se mnou…“ Pro Duarteho to bylo jednoduché. Orla ho přitahovala, on přitahoval ji, ani jeden netoužil po vztahu… Mělo jít jenom o románek.
Ukázky

V šéfově posteli!

69 Kč
Vinen, či nevinen
Bill Russell je zrovna na dostizích, kde působí jako dobrovolný stevard, když mu policie oznámí, že se jeho nejhorší noční můra stala skutečností – jeho milovaná žena byla nalezena mrtvá.
Ukázky

Vinen, či nevinen

339 Kč
Lukostřelec
Nová kniha světoznámého brazilského autora, kterého proslavil především román Alchymista, vypráví příběh o moudrosti stáří a o naplněném životě.
Ukázky

Lukostřelec

198 Kč
Pasažér
(1x)
Po dlouhých šestnácti letech, jež uplynuly od vydání světového bestselleru Cesta, nedávno zesnulého klasika americké literatury Cormac McCarthyho, vychází nový román Pasažér. Odehrává se v roce 1980 a sleduje osudy záchranáře Bobbyho Westerna.
Ukázky

Pasažér

348 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>