Nejprodávanější audioknihy na CD za posledních 14 dní

Zavřu oči v modlitbě

Divadelní prkna prý znamenají svět. A klíč je v tom, že jsou vratká. Ne-li přímo ztrouchnivělá záští. Soukromou detektivní kancelář Julie Starkové vyhledá vyděšená hvězda stockholmského Královského činoherního divadla Bianca Salová ...

Zavřu oči v modlitbě

341 Kč
Lionet a jiné podivné případy - 10%
Osm historických detektivních povídek s prvky magie, záhad a černého humoru. Londýnský koroner Lionet vyšetřuje úmrtí způsobená nadpřirozenými silami či úkladnými vrahy.

Lionet a jiné podivné případy

528 Kč
475 Kč
Případ hrozníčkové náušnice - 10%
Tento příběh je věnován 1150. výročí příchodu Kostatntina a Metoděje na Moravu.
Třetí část série dobrodružných historických detektivek z doby Velké Moravy.

Případ hrozníčkové náušnice

328 Kč
295 Kč
Sokratova obhajoba
Roku 399 př. n. l. čelil Sokrates obvinění, že podlamuje důvěru ve společenské instituce. Žalobci chtěli chránit mladé lidi před zhoubným vlivem nebezpečného skeptika. ...

Sokratova obhajoba

224 Kč
Cejch - 10%
(1x)
Krušnohorský hřeben býval kdysi eldorádem hledačů vzácných kovů, jenže s rozvojem novověku zavládla v zapadlé štaci na pomezí dvou národů bída.. ..

Cejch

379 Kč
341 Kč
Karel IV. – Vzpoura vévodů
Matouš Rozoumek, kdysi dvořan Jana Lucemburského, narazí na stopy chystané vzpoury vévodů, jejímž cílem je sesadit Karla IV. z trůnu panovníka Svaté říše římské.

Karel IV. – Vzpoura vévodů

269 Kč
Maigretova gangsterská partie - 10%

Cože? Mafie chce mít v Maigretově revíru dobré bydlo? Zamítá se! Plískanice nuzného poválečného roku popudily Maigreta k zádumčivosti a na náladě mu nepřidává ani případ ukradené mrtvoly z rue Fléchier v IX. pařížském obvodu...

Maigretova gangsterská partie

339 Kč
305 Kč
Pláž v Chorvatsku - 10%
(3x)
Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete!

Pláž v Chorvatsku

449 Kč
404 Kč
Případ podivného gombíku
Druhá část série dobrodružných historických detektivek z doby Velké Moravy. Hlavními hrdiny a velkomoravskými „detektivy“ jsou Slavomír, kníže z mojmírovského rodu, a jeho vikinský přítel Erik.

Případ podivného gombíku

295 Kč
Jefferson
Život mladého ježka Jeffersona se v jedné minutě obrátí vzhůru nohama – je obviněn z vraždy. V napínavé a současně humorné detektivce pátrá s pomocí přátel po pravém viníkovi.

Jefferson

316 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 85 položek
1 2 3 .. 9 > >>