Nejprodávanější audioknihy na CD za posledních 14 dní

Ďáblova cesta
(2x)
Čtvrtý případ Kate Marshallové ve skvělém podání Martina Stránského. Vyšetřování zmizení malého chlapce zavede detektivní agenturu Kate Marshallové a Tristana Harpera na nečekanou cestu.

Ďáblova cesta

413 Kč
Nástrahy zubařského křesla -10%
(1x)

„Málokterý muž je hrdinou sám před sebou při návštěvě zubního lékaře.“ Hercule Poirot si byl této skutečnosti velmi intenzivně vědom. Ale také měl smysl pro systém a pořádek, který mu velel dvakrát ročně podstoupit preventivní prohlídku...

Nástrahy zubařského křesla

379 Kč
341 Kč
Škvíra
Kolekce jedinečných mysteriózních povídek od autorky kultovního Kříďáka. Každá z nich je obestřena mrazivou temnotou, která něco skrývá – vrahy, přeludy, nestvůry… nebo cosi odporného v krabici na klobouky.

Škvíra

314 Kč
Zatmění
(1x)
Měsíc se zalévá krví. Třináctý případ Harryho Holea.

Zatmění

404 Kč
Čísla nelžou
(1x)
Čísla nelžou. Ale jakou pravdu sdělují? Celosvětově uznávaný kanadský vědec českého původu nás ve své knize bere na faktografickou výpravu za poznáním.

Čísla nelžou

359 Kč
Emma
Rozmohl se nám tady takový nešvar: vědět za druhé líp, co by jim prospělo.

Emma

395 Kč
Mauglí
Dramatizace slavného příběhu s hudbou Symfonického orchestru Českého rozhlasu a s Janem Cinou v hlavní roli zpracovává obě dvě Knihy džunglí – život mezi zvířaty i návrat k lidem.

Mauglí

359 Kč
Rozpůlený dům -10%
(6x)
Nevelká krkonošská obec Benecko, kde se narodil průkopník českého lyžování Bohumil Hanč, mohla svého času posloužit za zmenšený model „rozpůleného domu“, jakým se po rozpadu Rakouska-Uherska stalo nově vzniklé Československo.

Rozpůlený dům

499 Kč
449 Kč
Třešně v rumu
(1x)
Chcete se opravdu od srdce zasmát a pobavit?

Třešně v rumu

296 Kč
Zásnubní prsten
(1x)
Během jednoho týdne zmizí na Starém Městě pražském tři pohledné mladé dívky. Pátrání po nich se ujme Jiří Adam z Dobronína, vzápětí však dojde k vraždě zlatnického tovaryše.

Zásnubní prsten

358 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 93 položek
1 2 3 .. 10 > >>