Nejprodávanější audioknihy na CD za posledních 14 dní
beletrie

Pojďme se smát - 10%
Vzpomínková kniha osobitého českého písničkáře, textaře a básníka, plná humorných příběhů z jeho života, ve kterých se promítají autorovy osobní zážitky z cest po světě i postřehy ze setkání s nejrůznějšími lidmi.
beletrie

Pojďme se smát

351 Kč
316 Kč
3 případy detektivní kanceláře Ostrozrak - 10%
Detektivní trilogie Josefa Škvoreckého a Jana Zábrany. Případy doktora Pivoňky z prvorepublikové detektivní kanceláře Ostrozrak.
beletrie

3 případy detektivní kanceláře Ostrozrak

699 Kč
629 Kč
Dobrodružství Toma Sawyera - 10%
Příběh, který nestárne. Tom Sawyer a jeho věrný kamarád Huckleberry Finn spolu zažívají řadu nejrůznějších dobrodružství. Oblíbená četba mnoha generací.
beletrie

Dobrodružství Toma Sawyera

345 Kč
311 Kč
Dědečku, vyprávěj – Příběhy starého Orientu
Dědečku, vyprávěj – Příběhy starého Orientu je další ze série knížek o laskavém a trpělivém dědečkovi a zvídavé vnučce Viktorce. Tentokrát se přeneseme do vzdáleného Orientu.
beletrie

Dědečku, vyprávěj – Příběhy starého Orientu

314 Kč
Hotýlek na Islandu
(6x)
Panenská příroda Islandu a útulná atmosféra ve stylu hygge ve vás vyvolají touhu zachumlat se do hřejivé deky u kamen a popíjet horkou čokoládu….
beletrie

Hotýlek na Islandu

359 Kč
Jméno ďábla
Když v podhůří Appalačských hor zmizí za záhadných okolností církevní sbor, dávají bizarní stopy krveprolití tušit, že tuto tragédii má na svědomí snad sám ďábel.
beletrie

Jméno ďábla

314 Kč
Pláňata - 10%
(2x)
Pavlína vyrůstá v domácnosti, kde to každý myslí dobře, a přesto se všichni dennodenně hádají. Otec nesnese matčiny nářky, ona v něm vidí opilce, prarodiče vědí všechno nejlíp, ségra má svůj svět.
beletrie

Pláňata

389 Kč
350 Kč
Pohádka - 10%
(2x)

Král hororu přečetl spoustu děsivých pohádek – a nakonec napsal svou vlastní… Sedmnáctiletý Charlie Reade sice vypadá jako bezstarostný lamač dívčích srdcí s permanentkou do posilovny, jenže život se s ním zrovna nemazlil...

beletrie

Pohádka

549 Kč
494 Kč
Smrt favorita
V prvním detektivním příběhu Dicka Francise z roku 1962 pátrá amatérský jezdec Alan York po vrazích svého blízkého přítele, nejlepšího dostihového jezdce sezony.
beletrie

Smrt favorita

314 Kč
Šťastné a hrůzostrašné - 10%
Vánoční čas, kdy temnota uchvacuje největší část dne a srdci všech smrtelníků prostupuje zvláštní směs veselí i neklidného očekávání, je dobou jako stvořenou pro vypravování tajuplných a strašidelných příběhů.
beletrie

Šťastné a hrůzostrašné

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 225 položek
1 2 3 .. 23 > >>