Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní

Babišovo Palermo I
Projekt Babišovo Palermo mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečných důvodů jeho vstupu do politiky a detaily fungování strany ANO.

Babišovo Palermo I

134 Kč
Babišovo Palermo II
Projekt Babišovo Palermo (první díl vyšel v červnu 2021) mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečných důvodů jeho vstupu do politiky a detaily fungování strany ANO.

Babišovo Palermo II

134 Kč
Svatá hostina a svatý půst
Kniha zevrubným způsobem pojednává o specifických podobách ženské zbožnosti především v období 13. a 14. století. Pronikavě přitom ukazuje, jak byla ženská zbožnost a ženská askeze provázána s ženským vztahem k jídlu.

Svatá hostina a svatý půst

403 Kč
Jitka Válová
Hovory s Jitkou Válovou vedla novinářka Marcela Pecháčková v roce 2009.Publikace nabízí velké množství dosud nezveřejněných fotografií a snaží se zachytit tuto jedinečnou umělkyni co nejautentičtěji včetně jejího syrového vyjadřování.

Jitka Válová

449 Kč
Lístek, který explodoval
Ve vyvrcholení Burroughsovy trilogie se v kratších prózách opět pohybujeme v krajích děsivých nočních můr, vzdáleně připomínajících pralesy Jižní Ameriky, v mimozemském prostoru, ale i v ulicích Londýna a jeho podsvětí.

Lístek, který explodoval

268 Kč
Návrat do Killybegs
(4x)
Jak se z uctívaného hrdiny stane zrádce? Skvěle napsaný, napínavý a čtivý román inspirovaný skutečnými událostmi – zradou a vraždou vysokého představitele strany Sinn Feín, který byl odhalen jako britský tajný agent.

Návrat do Killybegs

253 Kč
Nacistická literatura v Americe
(5x)
Soubor vyprávění, kde banální a všední historky nabývají děsivých a groteskních rozměrů. Bolano tu má blízko k Borgesovi – věrohodně vypráví o neexistujících spisovatelích, textech a historických osobnostech.

Nacistická literatura v Americe

237 Kč
Jiné barvy
Výběr z esejí, které Pamuk napsal v průběhu necelých třiceti let, má jako ústřední témata dvě autorovy největší vášně: knihy a Istanbul. Sbírka je koláží jazykově i stylově vybroušených textů.

Jiné barvy

358 Kč
Slované ve středověku
(1x)
Kniha německého medievisty Eduarda Mühleho představuje jedinečný pokus o syntetický výklad dějin Slovanů v dlouhé časové perspektivě od 6. do 15. století.

Slované ve středověku

718 Kč
Velká sestra, malá sestra, rudá sestra
(1x)
Kniha se zabývá ojedinělým osudem tří sester, které se zapsaly do historie Číny 20. století.

Velká sestra, malá sestra, rudá sestra

89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>