Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - detektivky

Ďáblova čísla -20%
Při běžné úřední cestě královského písaře Jiřího Adama z Dobronína do Dvora Králové dojde ve městě k vraždě. I když se radnice snaží utajit její okolnosti, mezi lidmi se rychle šíří panika, protože okolnosti napovídají, že jde o zásah temných sil.
detektivky

Ďáblova čísla

329 Kč
263 Kč
Noční brána -20%
Enzo Macleod se vrací vyřešit dvě vraždy, které od sebe dělí víc než půl století.
detektivky

Noční brána

449 Kč
359 Kč
Neklidná krev -20%
(3x)
Pravé zlo nezničí ani čas. Pátý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové. Soukromého detektiva Cormorana Strika osloví s prosbou o pomoc žena, jejíž matka před čtyřiceti lety zmizela za podivných okolností.
detektivky

Neklidná krev

699 Kč
559 Kč
Velikost člověka -95%
(2x)

Rok 1493, Milán, vrchol renesance. Městem se prochází Leonardo da Vinci a jeho sláva se šíří daleko za Alpy, až ke francouzskému dvoru.

detektivky

Velikost člověka

347 Kč
17 Kč
Klobouk dolů! -90%
Detektivka i zajímavý pohled na život postižených, bez falešného sentimentu i morbidity.
detektivky

Klobouk dolů!

168 Kč
17 Kč
Temnota -20%
Novodobý Sherlock Holmes od pokračovatele Stiega Larssona – švédský bestsellerista David Lagercrantz přichází s novou detektivní sérií a jedinečnou dvojicí vyšetřovatelů: charismatickým profesorem Hansem Rekkem a odhodlanou policistkou Micaelou Varga
detektivky

Temnota

499 Kč
399 Kč
Iluze -20%
(1x)
Jediný způsob, jak ho dopadnout, je být o krok před ním. Když je nalezena kouzelnická bedna s tělem ženy probodaným meči, přizve si inspektorka Mina Dabiriová k podivnému případu konzultanta – známého mentalistu Vincenta Waldera.
detektivky

Iluze

499 Kč
399 Kč
Dům U Mořského boha -93%
(1x)
Napínavý příběh s detektivními a fantaskními prvky se odehrává v přímořském letovisku zasutém v pobřežních skalách. Slavného spisovatele literatury faktu tam přivede práce na publikaci o skryté síle vody, neboť se snaží přijít na kloub místní záhadě.
detektivky

Dům U Mořského boha

247 Kč
17 Kč
Ďábel v zrcadle -20%
(4x)
Napínavý politický thriller, odehrávající se ve Vídni na přelomu 16. a 17. století, ohromí dokonale vykreslenými dobovými reáliemi i spletitým příběhem plným akce, ale především sugestivním hledáním kořenů zločinu.
detektivky

Ďábel v zrcadle

388 Kč
310 Kč
Království slepých -20%
Přestože je Armand Gamache stále suspendovaný, rozhodně nezahálí. Snaží se vystopovat zásilku nebezpečných drog, než se dostanou mezi lidi a začnou je zabíjet.
detektivky

Království slepých

499 Kč
399 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 163 položek
1 2 3 .. 17 > >>