Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní
kuchařky

Buchty po ránu - 10%
(2x)
Už nemusíte chodit do cukrárny! Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak si ty největší dobroty upéct snadno doma, tak abyste jimi mohli pohostit i nečekanou nedělní návštěvu. Co dělat, když těsto nekyne?
kuchařky

Buchty po ránu

399 Kč
359 Kč
Sváteční - Spolehlivé recepty, rady a postupy - 10%

Nová, špičkově zpracovaná kuchařka a nadčasový průvodce pohoštěním českých a moravských domácností.

Přes 180 fotografií a ilustrací! Více než 130 receptů. Přehledné postupy psané jednoduchým jazykem, kterému rozumí opravdu každý.

kuchařky

Sváteční - Spolehlivé recepty, rady a postupy

359 Kč
323 Kč
Mladší za 2 týdny
Známá nutriční specialistka českého původu Gabriela Peacock, mezi jejíž klienty patří i členové britské královské rodiny, se po úspěchu své prvotiny, Úžasnější za 2 týdny, ve své další knize zabývá dlouhověkostí.
kuchařky

Mladší za 2 týdny

449 Kč
Kuchařka pro mého syna - 10%
Po populární Kuchařce pro mého muže přichází autorka se základní kuchařkou pro mladé či začínající kuchaře. Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty.
kuchařky
Ukázky

Kuchařka pro mého syna

499 Kč
449 Kč
Zkvašeno
Kvašení není raketová chirugie! Všechno, co potřebujete vědět o domácím kvašení.
kuchařky

Zkvašeno

538 Kč
Bible vína - Mistrovský průvodce vínem
(1x)
Světový bestseller se speciální kapitolou věnovanou moravským a českým vínům.
kuchařky

Bible vína - Mistrovský průvodce vínem

621 Kč
Líná kuchařka
Edice Apetit se rozrůstá o další novinku. Je jí Líná kuchařka, která ušitá na míru všem, kteří rádi dobře jedí, ale nemají čas nebo chuť trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Kniha je plná receptů, které pravděpodobně znáte.
kuchařky

Líná kuchařka

359 Kč
Vidličkou po mapě
(6x)
Víte, kdo byl kapitán Buchta? Co znamená, když slivovice řetízkuje? Kolik a jakých surovin s sebou vláčel údajně nepotopitelný Titanic? Jak se dá pohádkově zbohatnout při sbírání hub? Kdo popsal strop jedné slavné britské hospody?
kuchařky
Ukázky

Vidličkou po mapě

448 Kč
Víno v proudu času
Kniha vycházející z nejnovějších archeologických, historických a enologických výzkumů a poznatků ukazuje, že víno prostupuje dějinami lidstva, že jde o nadčasový biologický a kulturní fenomén, který vždy a všude vymezoval a podněcoval lidské chování.
kuchařky

Víno v proudu času

522 Kč
Čas na pečení
Herečka Tereza Bebarová a pekařský guru Josef Maršálek si spolu náramně rozumějí nejenom před kamerami, ale i v kuchyni a u stolu. Už společně upekli spoustu dobrot a o ty nejlepší sladké i slané recepty se rozhodli s vámi podělit v téhle knížce.
kuchařky

Čas na pečení

538 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 150 položek
1 2 3 .. 15 > >>