Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Chata ve Švýcarsku -20%
(1x)
Zabalte si kufry a vypravte se do zasněžených vrcholků Švýcarských Alp.
romantika

Chata ve Švýcarsku

349 Kč
279 Kč
Rowdy -20%
Pátý ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.
romantika

Rowdy

289 Kč
231 Kč
Na druhý pokus -20%
Když jsem Tristana Milese potkala poprvé, pokoušel se převzít firmu, kterou jsem zdědila po zesnulém manželovi.
romantika

Na druhý pokus

449 Kč
359 Kč
Zrozená z plamenů -20%
Oba prošli plameny a oba z nich vyšli jiní… Když se v benátském paláci objevila ta drobná dívka čekající dítě s tvrzením, že se stane otcem, Alex nevěděl, co si myslet. Nejenom, že Rosalii, jak se ona neznámá Američanka jmenovala, nikdy neviděl.
romantika

Zrozená z plamenů

59 Kč
47 Kč
Ne tak ošklivý... -20%
Ještě těžší rány než drápy a zuby šelmy, která ho málem připravila o život, zasadili Javierovi jeho nejbližší. Otec, matka, bratr… a Scarlett. Scarlett, pro niž zahořel a vzplanul, Scarlett, o které neměl ani tušení, že pod srdcem nosí jeho syna.
romantika

Ne tak ošklivý...

59 Kč
47 Kč
Aférka s pianistkou -20%
Až když mu Violet řekla, že odchází, pochopil Matt, oč přichází. A že mu nebude chybět jenom nejlepší sekretářka, jakou kdy měl, ale i její úsměv, její smysl pro humor, to, jak ho dokáže usadit...
romantika

Aférka s pianistkou

59 Kč
47 Kč
Sladká jako čokoláda -20%
Dvakrát se mu nabídla… Poprvé byla ještě příliš mladá, a tak se stal jejím ochráncem. Podruhé ale už to bylo jiné setkání – z Julienne byla žena, a to taková, že jí muž jako Cristiano nemohl odolat.
romantika

Sladká jako čokoláda

59 Kč
47 Kč
Popelka a vévoda -20%
Že by se zamilovala do vévody, Rosalind nenapadlo ani ve snu! V životě to neměla lehké, a teď – po smrti nevlastního otce – se musí postarat nejen o postiženého bratra, ale i o dva nevlastní sourozence.
romantika

Popelka a vévoda

99 Kč
79 Kč
Z Manhattanu na konec světa -20%
Ta přitažlivost byla větší a hlavně silnější než rozum. To šejk Sárík věděl už v okamžiku, kdy tu zlatovlasou bohyni požádal, aby k němu sestoupila… A ona to udělala!
romantika

Z Manhattanu na konec světa

59 Kč
47 Kč
Důvody pro manželství -20%
Stydlivá slečna Lenore vede poklidný život na venkově, svědomitě se stará o otce, organizuje večírky svých bratrů a nic jí ke štěstí neschází. Rozhodně netouží po manželství.
romantika

Důvody pro manželství

219 Kč
175 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 369 položek
1 2 3 .. 37 > >>