Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Až léto skončí -10%
Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas.
romantika

Až léto skončí

299 Kč
269 Kč
Kontrakt 2 -10%
Další díl série o vztahu, který nezačal dobře – vzájemným pohrdáním a nenávistí, ale nakonec z toho byla láska.
romantika

Kontrakt 2

299 Kč
269 Kč
Výpoveď
(3x)
Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív.
romantika

Výpoveď

199 Kč
Sexy srážka
Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná. A pak udělá nemyslitelné: během pěti vteřin se z ní stane fany
romantika

Sexy srážka

199 Kč
Vila na pobřeží
Když se Winnie dozví o zradě svého šéfa – magnáta Erose Nevrakise, s nímž prožila krátký románek –, rozhodne se zmizet z jeho života a už se nikdy neohlížet zpátky. Dokonce mu ani nesvěří sladké tajemství, které nosí pod srdcem.
romantika

Vila na pobřeží

59 Kč
Svatba po sicilsku
Sehrát roli snoubenky panovačného miliardáře Danteho Moncady na jedné společensky velmi významné svatbě je na hony vzdálené skromnému životu, který Aislin vede. Avšak pro záchranu nemocného synovce udělá cokoliv.
romantika

Svatba po sicilsku

59 Kč
Scandalous: Šokující láska
Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet.
romantika

Scandalous: Šokující láska

199 Kč
Vdova po příteli
Když celé Chicago ochromí mohutný výpadek elektrického proudu a město se ponoří do hluboké tmy, miliardář Darius King využije situace k příjemnému sblížení s neodolatelnou neznámou.
romantika

Vdova po příteli

59 Kč
Vulkán touhy
Muž, kterého Josephine zachránila před smrtí v temných hlubinách… byl jenom muž. Ale pro ni ten pravý muž! Jenže pak se náhle Alexander proměnil v korunního prince, rozhodnutého spoutat ji zlatými okovy.
romantika

Vulkán touhy

59 Kč
Osudová zkouška
Jonathanu Tarletonovi zbývá půl roku života. Během té doby musí zajistit rodinné dědictví manželstvím naoko. Přesvědčí tedy svoji krásnou osobní asistentku Lisette, aby se za něj provdala...
romantika

Osudová zkouška

59 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 296 položek
1 2 3 .. 30 > >>