Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Chata ve Švýcarsku -10%
(4x)
Zabalte si kufry a vypravte se do zasněžených vrcholků Švýcarských Alp.
romantika

Chata ve Švýcarsku

349 Kč
314 Kč
Pekárna v Brooklynu -10%
(5x)
Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit!
romantika

Pekárna v Brooklynu

399 Kč
359 Kč
Kavárna v Kodani -10%
(6x)
Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se…
romantika

Kavárna v Kodani

349 Kč
314 Kč
Bulvární rande
Nataliji před deseti roky zaslíbili druhorozenému princi z mirruského království a jí se konečně podařilo dosáhnout toho, že sám „nápadník“ od smlouvy odstoupil! Jenže tu je ještě jeho prvorozený bratr, Nikolaj – mirruský král.
romantika

Bulvární rande

69 Kč
Noc před Vánocemi
Když Sev něco chtěl… tak si to vzal. A nerozpakoval se při dosažení svého cíle použít žádné prostředky. Byl bohatý, a bohatým přece patří svět! Pak se ale rozhodl pomstít muži, který ublížil jeho sestře.
romantika

Noc před Vánocemi

69 Kč
Přitažlivost mezi námi
S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco jeho slzy dávno vyschly.
romantika

Přitažlivost mezi námi

279 Kč
Čajovna v Tokiu -10%
(7x)
Fiona je vášnivá fotografka a už dlouho se touží podívat do Japonska.
romantika

Čajovna v Tokiu

399 Kč
359 Kč
After 1-5 Box -10%
Romantická série AFTER spisovatelky Anny Todd vycházela nejprve na knižním webu Wattpad, kde ji autorka uveřejňovala pod pseudonymem Imaginator 1D.
romantika

After 1-5 Box

1 111 Kč
1 000 Kč
Bez lásky -10%
Georgia ještě nikdy nebyla zamilovaná, jako správná romantička posedlá fanfikcemi ale věří, že tu pravou osobu jednou najde.
romantika

Bez lásky

449 Kč
404 Kč
Grace, moje spása
Po příbězích otců zakladatelů BAM ze série Vested Interest a Kontrakt je tu další generace! První kniha z navazující série ABC Corp., v níž se historie tak trochu opakuje…
romantika

Grace, moje spása

319 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 327 položek
<< < 1 2 3 4 .. 33 > >>