Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Kavárna v Kodani -33%
(4x)
Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se…
romantika

Kavárna v Kodani

297 Kč
199 Kč
Na jménu nezáleží -10%
Harry se v devíti letech stane zlodějem, aby pomohl své nemocné matce udržet střechu nad hlavou. Po její smrti se přestěhuje do Chicaga, kde pokračuje v loupežích. Neustálé střídání identit mu vyhovuje, protože se nechce na nikoho vázat.
romantika

Na jménu nezáleží

399 Kč
359 Kč
Útěk do Bathu
Útěk do Bathu Kvůli matčiným milostným aférám je pověst Prudence nadobro zničena. Sezona začíná, a ona už dávno měla být uvedena do společnosti, ale vzhledem k neblahým skutečnostem nemůže zůstat v Londýně.
romantika

Útěk do Bathu

109 Kč
Přitažlivost mezi námi
S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco jeho slzy dávno vyschly.
romantika

Přitažlivost mezi námi

279 Kč
Řekni ano vévodovi -10%
Romantický příběh dívky vstupující do společenského života a prožívající všechny nesnáze a nástrahy, s nimiž se mladičké debutantky setkávají, než vystřízliví nebo než je potká štěstí.
romantika

Řekni ano vévodovi

349 Kč
314 Kč
Pekárna v Brooklynu -10%
(5x)
Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit!
romantika

Pekárna v Brooklynu

399 Kč
359 Kč
Manželky po letech -10%
Čtyři kamarádky – Diana, Martina, Michaela a Iva – se k autorce po dvaadvaceti letech vrátily a vracejí se i k vám, čtenářkám.
romantika

Manželky po letech

399 Kč
359 Kč
Svátky v Kavárně nových začátků -10%
Becca neměla Vánoce nikdy v lásce. Letos navštíví sestru Lauru, která vede malou kavárnu a poprvé se těší na maratony vánočních filmů, které obvykle považuje za čiré utrpení.
romantika

Svátky v Kavárně nových začátků

329 Kč
296 Kč
Vévoda pro Dianu
(1x)
Tři sestry Harperovy, dcery hraběte z Holtbury, které zničil rozvodový skandál jejich rodičů, se rozhodly, že budou provozovat podnik s názvem Elegantní příležitosti, jenž bude pomáhat lidem z vyšší společnosti při organizování plesů...
romantika

Vévoda pro Dianu

279 Kč
Poslední léto -76%

Píše se rok 1914, začátek nádherného zlatého léta – a konec jedné éry. Na víkendovém večírku se Clarissa seznámí s Tomem Cuthbertem, studentem univerzity, který je na prázdninách u své matky, hospodyně Deyning Parku, a je jím naprosto okouzlená.

romantika

Poslední léto

369 Kč
89 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 341 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 35 > >>