Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - romantika

Drahý nepřítel
V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět.
romantika

Drahý nepřítel

386 Kč
Grace, moje spása
Po příbězích otců zakladatelů BAM ze série Vested Interest a Kontrakt je tu další generace! První kniha z navazující série ABC Corp., v níž se historie tak trochu opakuje…
romantika

Grace, moje spása

319 Kč
Hodinky
Na nejrušnější ulici ve městě se s přesným úderem na hodinkách střetají po třiceti letech hlavní hrdinové - pilot Samuel a fotografka Patricie.
romantika

Hodinky

359 Kč
Kouzlo podzimu
(3x)
Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno – jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ.
romantika

Kouzlo podzimu

386 Kč
Království těla a ohně
(2x)

Je láska silnější než pomsta? Druhý díl bestsellerové fantasy série. Všechno, v co Poppy věřila, je lež – oklamal ji i muž, do kterého se zamilovala. Je láska silnější než pomsta? Druhý díl bestsellerové fantasy série.

romantika

Království těla a ohně

494 Kč
Minutky
Pilot Samuel a fotografka Patricie se setkali po třiceti letech odloučení a doufali, že už spolu budou napořád. Věřili, že jim to život dluží. Ale Patricie opustí Samuela. Navždy.
romantika

Minutky

359 Kč
Na jménu nezáleží
Harry se v devíti letech stane zlodějem, aby pomohl své nemocné matce udržet střechu nad hlavou. Po její smrti se přestěhuje do Chicaga, kde pokračuje v loupežích. Neustálé střídání identit mu vyhovuje, protože se nechce na nikoho vázat.
romantika

Na jménu nezáleží

359 Kč
Nebezpečná záměna
Dobrodružně dramatický příběh s motivy zpravodajské služby a špionáže, stejně jako vášnivých intimních vztahů, které vzkvétají uprostřed nebezpečí.
romantika

Nebezpečná záměna

296 Kč
Odvážná volba
Madeline Montgomeryová odedávna nesnáší – a v skrytu duše miluje – rošťáckého Gryffuda Daviese. Mezi jejich rodinami však po celá staletí vládne nenávist. Nyní se Gryff vrací z napoleonských válek, již jako hrabě z Powysu.
romantika

Odvážná volba

269 Kč
Pod maskou smyslnosti
Elizabeth je mladá, naivní, nezkušená holka a charismatický právník Matthew ji zmanipuluje do role milenky. Jde o lásku? Do toxického vztahu vstoupíte, ani nevíte jak.
romantika

Pod maskou smyslnosti

249 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 216 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 22 > >>