Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - romantika

Hvězdný šéf -20%
Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.
romantika

Hvězdný šéf

179 Kč
143 Kč
Princezna -20%
Catherine je vzorná korunní princezna. Skromná, milá, usedlá – ale především si drží od těla muže. Koneckonců, většině jde stejně jenom o jedno, a u Cathy je v sázce daleko víc než čest a nevinnost: leží jí na srdci osud její malé, hrdé země.
romantika

Princezna

179 Kč
143 Kč
Jako ve filmu -20%
Romance plná hudby a filmů od autorky Cindera a Elly. Nate Anderson právě nastoupil na univerzitu. Pochází z trojčat a zoufale se snaží svých bláznivých a rozdivočelých bratrů zbavit.
romantika

Jako ve filmu

199 Kč
159 Kč
Ve tvých snech -20%

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland.

romantika

Ve tvých snech

209 Kč
167 Kč
After 2: Přiznání -20%
Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená.
romantika

After 2: Přiznání

239 Kč
191 Kč
Rebelský dědic -20%
Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov.
romantika

Rebelský dědic

179 Kč
143 Kč
Cesta do neznáma -20%
Marina Fullertonová zažívá těžké časy. Matka jí zemřela při tragické nehodě a otec se jen nedlouho poté rozhodne poslat ji pryč z rodného domu. Dívka tak odjíždí k přátelům do Francie, kde poznává nový jazyk, novou kulturu a hlavně romantiku. Francou
romantika

Cesta do neznáma

139 Kč
111 Kč
Jiskření -20%

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená,

romantika

Jiskření

209 Kč
167 Kč
Pravidla dohazovačů -20%

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění.

romantika

Pravidla dohazovačů

189 Kč
151 Kč
Vévodkyně -20%
Samantha Rousseauová je docela obyčejná postgraduální studentka, až do chvíle kdydo městečka přijedou dva členové královské rodiny z malé evropské země Lilarie a oznámí jí, že je poslední žijící příslušnicí tamního šlechtického rodu Rousseauových.
romantika

Vévodkyně

179 Kč
143 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 120 položek
1 2 3 .. 12 > >>