Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Krysí ostrov a jiné povídky -10%
Pomsta a spravedlnost, láska až za hrob a palčivá nenávist.
sci-fi a fantasy

Krysí ostrov a jiné povídky

449 Kč
404 Kč
Klára a Slunce -10%
(2x)
Ishigurův román Klára a Slunce je zpovědí vyřazené robotky jménem Klára, nadané pokročilou umělou inteligencí i pozoruhodnými pozorovacími schopnostmi.
sci-fi a fantasy

Klára a Slunce

448 Kč
403 Kč
Setkání s Rámou - limitovaná edice -10%
(3x)
Po ničivém dopadu meteoritu na Itálii v roce 2077 se nejvyšší představitelé lidstva rozhodli vytvořit systém radarů a teleskopů, jenž monitoruje všechna tělesa prolétávající Sluneční soustavou. V roce 2130 systém zachytil objekt mimořádných rozměrů.
sci-fi a fantasy

Setkání s Rámou - limitovaná edice

448 Kč
403 Kč
Samarkand
(1x)
Lidé válku o svůj svět definitivně prohráli. Stali se otroky, lovnou zvěří, chovným dobytkem nových pánů – upírů, nestvůr, psychopatických bohů, démonů a dalších tvorů, pro něž není v žádném lidském jazyce jméno.
sci-fi a fantasy

Samarkand

249 Kč
Oheň a krev -15%
(4x)
Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.
sci-fi a fantasy

Oheň a krev

788 Kč
670 Kč
Mycelium III : Pád do temnot -20%
(4x)
V tomto svazku se konečně poodhalí to, co bylo doposud skryté, a čtenáři budou moci ocenit důmyslnou myceliální mandalu, kterou autorka s neobyčejnou precizností vyhotovila během deseti let, kdy se Myceliu soustavně věnovala.
sci-fi a fantasy

Mycelium III : Pád do temnot

598 Kč
478 Kč
Pán hor -10%
(1x)
Nejmladší členka posádky vesmírné lodi Kraksna zmizela, a zatímco kapitán Moravec a poručík Vojcechovsky vyrazili na své mise, pátrání po ní zůstalo na techniku Vodičkovi a italském pěvci Giuseppem.
sci-fi a fantasy

Pán hor

320 Kč
288 Kč
Pro hrst dukátů -10%
Žhavé léto roku 1601. V kremnické mincovně, kde z drahých kovů vytěžených v uherských hornických městech razí nejlepší dukáty, tolary a groše v celé říši, došlo k vážnému incidentu – z pokladnice zamčené na tři zámky zmizela razidla.
sci-fi a fantasy

Pro hrst dukátů

448 Kč
403 Kč
Mycelium VIII: Program apokalypsy -10%
(5x)
Velkolepé vyvrcholení nejobsáhlejší české sci-fi ságy Mycelium je zde. Intriky, psychotronika a krvavé oběti. Všechno míří právě sem. Tohle už je konec.
sci-fi a fantasy

Mycelium VIII: Program apokalypsy

588 Kč
529 Kč
AGA -10%
(1x)
Vítejte ve vesmíru, kde poslední nadějí lidstva na záchranu okupované planety je nákladní loď Kraksna a její svébytná posádka, ve vesmíru Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, který je temný, krutý i zábavný, jak jen to cenzura nakladatele dovolí.
sci-fi a fantasy

AGA

320 Kč
288 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 476 položek
1 2 3 .. 48 > >>