Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

V ledovém sevření -10%

V ledovém sevření uvězněná vesmírná loď skrývá hrozbu i naději pro celé lidstvo. Když automatická průzkumná sonda na vzdálené planetě Marzanna-3 nalezne téměř nepoškozenou průzkumnou loď Fridtjof Nansen, lidstvu se nabídne šance, na kterou čeká už mnoho let.

sci-fi a fantasy

V ledovém sevření

299 Kč
269 Kč
Kirke -10%
(1x)
Mistrovsky zpracovaný příběh o rivalitě mezi příbuznými, palácových intrikách, lásce a nezdolné ženské síle ve světě ovládaném muži. Kniha získala Zlatou stuhu 2020 za nejlepší překlad knihy pro starší děti!
sci-fi a fantasy

Kirke

399 Kč
359 Kč
Příběhy včelích medvídků -70%
Louka zase rozkvétá a všechno už je vzhůru – jak čmeláčci Brumda a Čmelda, tak jejich kamarádi Kvapník, červotoč, housenky motýla, ale i obávaný Pučmeloud.
sci-fi a fantasy

Příběhy včelích medvídků

149 Kč
44 Kč
Blade Runner -35%
Jeden z nejslavnějších sci-fi románů. Rick Deckard je policejním agentem pověřeným likvidací lidských replikantů, dokonalých reprodukcí člověka, používaných pro práci na kolonizovaných planetách.
sci-fi a fantasy

Blade Runner

288 Kč
188 Kč
Hobit -15%
(4x)
Ilustrované vydání kultovní knihy s revidovaným překladem, která přináší pohádkový příběh o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem.
sci-fi a fantasy

Hobit

498 Kč
423 Kč
Konec civilizace -10%
Neveselé podobenství o civilizaci, která se pokusila hrát si na Boha a přetvořit k obrazu svému nejen přírodu, ale i lidskou duši.
sci-fi a fantasy

Konec civilizace

298 Kč
268 Kč
Endymionův vzestup -10%
Opět zavítáme do spletité budoucnosti, jež se zrodila z chaosu po zániku lidské Hegemonie, budoucnosti ovládané katolickou církví a umělými inteligencemi Technojádra.
sci-fi a fantasy

Endymionův vzestup

748 Kč
673 Kč
Oceán na konci cesty -10%
(1x)
Sussex, Anglie: vypravěč středního věku se kvůli pohřbu vrací do kraje svého dětství. Táhne ho to ke statku na konci vesnické cestičky, kde ve svých sedmi letech potkal nanejvýš pozoruhodnou dívku, Lettie Hempstockovou.
sci-fi a fantasy

Oceán na konci cesty

398 Kč
358 Kč
Legie
Sedmá kniha z cyklu Horovo kacířství. Blíží se velká válka, která pohltí Impérium lidí...
sci-fi a fantasy

Legie

149 Kč
Amanda -10%
Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna.
sci-fi a fantasy

Amanda

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 821 položek
1 2 3 .. 83 > >>