Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Červený trpaslík - Omnibus -14%
Liiterární podoba kultovního televizního sci-fi seriálu zahrnující čtyří díly (Nekonečno vítá ohleduplné řidiče, Lepší než život, Poslední člověk a Pozpátku).
sci-fi a fantasy

Červený trpaslík - Omnibus

698 Kč
599 Kč
Hobit - komiks -15%
(4x)
Druhé, revidované a vázané vydání komiksové adaptace pohádkového příběhu o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem. Autory scénáře jsou Charles Dixon a Sean Deming, skvělé kresby vytvořil David Wenzel.
sci-fi a fantasy

Hobit - komiks

398 Kč
338 Kč
Mýtus Cthulhu -10%
(1x)
Cthulhu – tajemná děsivá bytost, mýtická chapadlovitá nestvůra, jedna z Prastarých bytostí, které v dávné minulosti ovládaly Zemi, a podle legendy se kdykoli mohou vrátit zpět…
sci-fi a fantasy

Mýtus Cthulhu

398 Kč
358 Kč
Město v oblacích -10%
Nový román Kristýny Sněgoňové přináší mezi troskami světa po apokalypse temné dobrodružství, jaké tu dlouho nebylo.
sci-fi a fantasy

Město v oblacích

399 Kč
359 Kč
Paměť Babylonu -10%
Po dvou letech a sedmi měsících nekonečného čekání na rodné Animě se Ofélie rozhodne jednat. Thornova stopa vede na kosmopolitní a hypermoderní Babylon: podivuhodnou archu dvojčat Polluxe a Heleny.
sci-fi a fantasy

Paměť Babylonu

499 Kč
449 Kč
Říše popela -10%
Závěrečný díl epické fantasy trilogie Draconis Memoria.
sci-fi a fantasy

Říše popela

449 Kč
404 Kč
Finch -12%
John Finch je detektivem v Ambře, městě okupovaném a terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí, zvanými „šeďáci“. Prastaré město se propadá do anarchie, šeďácké houby a plísně bují na domech i v lidech, povstalecké síly jsou demoralizovány...
sci-fi a fantasy

Finch

488 Kč
428 Kč
Sestup andělů -10%
Život na planetě Caliban se po tisíce let nemění – rytířské řády ochraňují prostý lid před dravými šelmami číhajícími v hlubinách zdánlivě nekonečných hvozdů.
sci-fi a fantasy

Sestup andělů

349 Kč
314 Kč
Underground -10%
(1x)
Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News!
sci-fi a fantasy

Underground

299 Kč
269 Kč
Zlatý kompas -21%
(1x)
První díl rozsáhlé románové fantasy trilogie. V paralelním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. Putuje daleko na sever, aby zachránila svého kamaráda Rogera a další děti, které unesli obávaní Vrahouni ...
sci-fi a fantasy

Zlatý kompas

378 Kč
298 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 596 položek
1 2 3 .. 60 > >>