Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Bakly – Armáda -10%
Bakly na minulost nezapomněl, smířil se s ní. Žije stranou od lidí, stará se o jediného člověka na světě, na kterém mu ještě záleží, o svou dceru Zuzanu.
sci-fi a fantasy

Bakly – Armáda

329 Kč
296 Kč
Běsi z temného hvozdu -10%
<Slunečního světla ubývá. Bohové opustili zemi a ztemnělou krajinou se plíží běsové. Vprostřed hvozdů se v osamocených chýších a osadách skrývají poslední lidé. Před spáry démonů je chrání chatrné hradby nebo bariéry z kouzel.
sci-fi a fantasy

Běsi z temného hvozdu

248 Kč
223 Kč
Zvony Londýna -20%
(3x)
Peter Grant, londýnský detektiv a čarodějnický učeň, nyní hraje klíčovou roli v bezprecedentní operaci bezpečnostních sil, která má Muže bez tváře dostat před soud.
sci-fi a fantasy

Zvony Londýna

298 Kč
238 Kč
Jedinečný nůž -10%
Ve druhém dílu fantasy trilogie se seznamujeme s dvanáctiletým Willem, který hledá svého ztraceného otce. Will náhodou objeví průchod do jiného světa a v něm potká Lyru, kterou čtenáři znají z prvního dílu.
sci-fi a fantasy

Jedinečný nůž

298 Kč
268 Kč
Hra o trůny -10%
Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima.
sci-fi a fantasy

Hra o trůny

598 Kč
538 Kč
Růže pro Algernon -10%
(1x)
Růže pro Algernon se od doby svého vzniku objevily v nejednom filmovém či televizním zpracování, jako divadelní hra prošly nepřeberným množstvím rozmanitých realizací po celém světě, inspirovaly rovněž řadu dalších příběhů i hudebních skladeb.
sci-fi a fantasy

Růže pro Algernon

269 Kč
242 Kč
Pán prstenů -30%
(5x)
Třetí, závěrečný díl trilogie Pán prstenů, která se řadí ke klasice fantasy literatury.
sci-fi a fantasy

Pán prstenů

148 Kč
104 Kč
Pán prstenů -30%
(6x)
Druhý díl trilogie Pán prstenů, která vypráví o nebezpečné cestě Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.
sci-fi a fantasy

Pán prstenů

148 Kč
104 Kč
Válkotvůrci
(1x)
Povídky dnes nejprodávanějšího spisovatele fantastiky publikujícího pod pseudonymem František Kotleta stály na počátku jeho literární kariéry.
sci-fi a fantasy

Válkotvůrci

119 Kč
Cesta -10%
(12x)
McCarthy v románu Cesta stroze a lapidárně líčí svět po globální katastrofě - přesně domýšlí jeho podobu i jednání přeživších ve světě, kde z někdejší civlilizace nezůstalo téměř nic.
sci-fi a fantasy

Cesta

278 Kč
250 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 475 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 48 > >>