Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - fantasy

Oheň a krev -20%
Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.
fantasy

Oheň a krev

598 Kč
478 Kč
Tanec s draky -10%
(1x)
Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí.
fantasy

Tanec s draky

698 Kč
628 Kč
Poutník z Mohameda: Alláhův hněv -20%
Vítejte ve světě Františka Kotlety, kde mír mezi křesťanskými a muslimskými planetami je křehký jako srdce nezletilé alcorské prostitutky.
fantasy

Poutník z Mohameda: Alláhův hněv

399 Kč
319 Kč
Hra o trůny -10%
Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima.
fantasy

Hra o trůny

598 Kč
538 Kč
Bouře mečů -10%
Třetí díl cyklu Píseň ledu a ohně zastihuje přeživší hrdiny v překotných událostech. Název knihy Bouře mečů doslova a do písmene vystihuje vražedné tempo, v němž George R. R. Martin pokračuje ve svém vyprávění.
fantasy

Bouře mečů

698 Kč
628 Kč
Hostina pro vrány -10%
(1x)
Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází...
fantasy

Hostina pro vrány

598 Kč
538 Kč
Rytíř Sedmi království -15%
(9x)

Dlouho před tím, než Targaryenové ztratili Železný trůn... dlouho po tom, co přišli z Valyrie a sjednotili Sedm království... ale jen krátce po tom, co říši rozervala vedví a poničila Blackfyrova vzpoura... ...křižoval krajem potulný rytíř....

fantasy

Rytíř Sedmi království

298 Kč
253 Kč
Útok obrů -10%
Kevin Hearne svými Kronikami železného druida plně prokázal výjimečné vypravěčské umění. V Útoku obrů vytvoří vlastní svět se zcela novou mytologií.
fantasy

Útok obrů

448 Kč
403 Kč
Nikdykde -10%
(1x)
Richard Mayhew je nudný londýnský úředníček. Nejadrenalinovější věc v jeho životě představuje sbírka kýčovitých trollů, kterými si zkrášlil pracovní stůl. Když ale doprovází svou přítelkyni na důležitou pracovní schůzku, vypadne ze zdi zraněná dívka.
fantasy

Nikdykde

679 Kč
611 Kč
Problém tří těles -10%
(10x)
První díl trilogie s rozmachem Duny a stejnou dávkou akce jako Den nezávislosti.
fantasy

Problém tří těles

369 Kč
332 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 248 položek
1 2 3 .. 25 > >>