Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - filmové adaptace

Stopařův průvodce Galaxií 2. -10%
(1x)
Nové ilustrované vydání slavné trilogie v pěti dílech. V Restaurantu na konci vesmíru všichni čtyři protagonisté dostanou hlad, a tak se vydají na cestu časem do nejluxusnější restaurace, jaká kdy existovala či bude existovat.
filmové adaptace

Stopařův průvodce Galaxií 2.

279 Kč
251 Kč
Enderova hra -10%
(3x)
Lidstvo jen se štěstím odvrátilo zničující útok mimozemské civilizace úlového typu. Ve snaze předejít nevyhnutelné odvetě se rozhodne pro odvážný protiúder....
filmové adaptace

Enderova hra

298 Kč
268 Kč
Enderův stín -10%
(2x)
Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům.
filmové adaptace

Enderův stín

348 Kč
313 Kč
Marťan -10%
(2x)
Je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi… Mark Watney se jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Zdá se však, že bude také prvním člověkem, který tam zemře.
filmové adaptace

Marťan

379 Kč
341 Kč
Zloděj blesku -10%

"Bohatě ilustrované vydání světoznámého bestselleru!" Jmenuji se Percy Jackson. Doteď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy. Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu.

filmové adaptace

Zloděj blesku

499 Kč
449 Kč
Planeta opic -20%
Román Planeta opic můžeme zařadit do klasické science fiction literatury, i když příběh sám je podán spíše způsobem dobrodružného románu. Opičí společnost na vzdálené planetě ve vesmíru se nápadně podobá té lidské na Zemi.
filmové adaptace

Planeta opic

248 Kč
198 Kč