Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - film

Bohemian Rhapsody -20%
Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.
film

Bohemian Rhapsody

499 Kč
399 Kč
Voda pro slony -20%
Držitelé Ceny Akademie® Reese Witherspoon a Christoph Waltz se společně a Robertem Pattinsonem představují ve výpravném příběhu o zakázané lásce, který byl natočen na motivy proslulého bestselleru Sary Gruen.
film

Voda pro slony

199 Kč
159 Kč
Krásné tajemství -20%
V před světem uzavřeném klášteře Saint-Gilbert-Entre-les-Loups žije v poklidu a modlitbách dvacet mnichů. Ironií je, že společenství, které přijalo slib mlčení, se stalo proslulým pro svůj nádherný zpěv.
film

Krásné tajemství

399 Kč
319 Kč
Vetřelec: Kompletní kolekce 6 filmů -20%
Kolekce 6 filmů (5x Vetřelec + Prometheus). Zažijte výjimečné sci-fi napětí s šesti filmy o vetřelci, tentokrát poprvé v jedné sadě.
film

Vetřelec: Kompletní kolekce 6 filmů

999 Kč
799 Kč
Policie Modrava 2 -20%

Kriminální seriál Policie Modrava se odehrává v horském prostředí Šumavy a je natáčen v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava. Hlavní hrdinkou je zkušená kriminalistka Jana Vinická.

film

Policie Modrava 2

599 Kč
479 Kč
Jan Palach -20%

Film pozoruje posledních několik měsíců života Jana Palacha. Pozoruje jej na základě dostupných faktických pramenů a zároveň přemýšlí, co tomu mladému muži táhlo hlavou. Jan Palach nikomu z blízkých o svém rozhodnutí dopředu neřekl.

film

Jan Palach

199 Kč
159 Kč
Selský rozum -20%

Téměř tříletý sběr materiálu na českém venkově, zkoumání toho, jakými tématy žijí zemědělci a podnikatelé v této oblasti, jak a proč fungují dotace, proč se pěstují některé plodiny více a jiné méně a proč v posledních letech ubylo chovů zvěře.

film

Selský rozum

199 Kč
159 Kč
Spider-man: Paralelní světy -20%
Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu.
film

Spider-man: Paralelní světy

499 Kč
399 Kč
Vdovy -20%
Dnešní Chicago, město špinavé brutálními zločiny a prorostlé korupcí. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně odpraveni při pokusu o loupež hodně velkého balíku peněz.
film

Vdovy

499 Kč
399 Kč
Blade Runner 2049 -20%
Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti.
film

Blade Runner 2049

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 31 položek
1 2 3 4 > >>