Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - karty

36 Smoothies pro duši -72%
(1x)
V tomto balíčku najdete 36 báječných receptů na krémová smoothies z čerstvých bylin, ovoce a zeleniny. Smoothies mohou být sametově červená, tmavě zelená nebo křiklavě oranžová; rozpouštějí se na jazyku, zahřívají žaludek a rozzáří pokožku.
karty

36 Smoothies pro duši

149 Kč
42 Kč
Léčivé karty archanděla Rafaela -62%
(1x)
S těmito kartami můžete dělat výklady na téma zdraví a uzdravování jak sobě, tak i druhým. V knížce pak najdete podrobný návod.
karty

Léčivé karty archanděla Rafaela

359 Kč
135 Kč
Karty vědomé duše -15%
(2x)
Karty vědomé duše oslavují přírodu a uctívají božské ženství ve všech jeho podobách: od anděla přes vílu, bohyni, dívku a matku až po stařenu.
karty

Karty vědomé duše

199 Kč
169 Kč
Kouzelní delfíni a mořské víly -47%
(1x)
Tyto úžasné vykládací karty byly speciálně vytvořeny k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezení smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání.
karty

Kouzelní delfíni a mořské víly

159 Kč
84 Kč
Osud -10%
Mnoho lidí svádí své chyby a neúspěchy na osud, ale stejně tak mnozí říkají, že jejich úspěch je dán osudem. Protože je rychlá doba a přibývá problémů, katastrof, nemocí, byl jsem nucen se zamyslet nad slovem osud.
karty

Osud

29 Kč
26 Kč
Škola výkladu karet -62%
Součástí této knihy jsou "MAGICKÉ OBRÁZKY", které jsou určeny skutečně pro každého, protože k jejich výkladu není zapotřebí jasnozřivých schopností. Jsou připraveny tak, aby bylo jejich použití co nejjednodušší.
karty

Škola výkladu karet

349 Kč
134 Kč
Karty Černý Petr Frozen II -10%
Kdo umí hrát karty s ledovým klidem, má dobře našlápnuto k vítězství. Naučte to své děti pomocí obrázkové karetní hry Černý Petr s motivy filmového ledového království.
karty

Karty Černý Petr Frozen II

49 Kč
44 Kč
Karty úspěchu -10%
Již v pořadí třetí vydání populární příručky Zdenky Jordánové doprovázené kartami.
karty

Karty úspěchu

310 Kč
279 Kč
Kouzelná moc květin -15%
(1x)
Nádherné vykládací karty Kouzelná moc květin můžete využít k získání nadhledu, zklidnění mysli, ujištění se o tom, co tušíte, nebo uskutečnění změn, po ktery´ch toužíte.
karty

Kouzelná moc květin

359 Kč
305 Kč
Základní tarot - Kniha Renaty Petříčkové Svět tarotu & Tarot A.E. Waite & tarotový váček -15%
Přepracované vydání s ještě věrnějšími reprodukcemi původních ilustrací, velkými kartami (70 x 120 mm) a obsáhlou příručkou Renaty Petříčkové.
karty

Základní tarot - Kniha Renaty Petříčkové Svět tarotu & Tarot A.E. Waite & tarotový váček

399 Kč
339 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 47 položek
1 2 3 .. 5 > >>