Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - beletrie

Deník -82%
(5x)
Druhé české vydání vrcholného díla jednoho z nejvýznamnějších polských prozaiků a dramatiků 20. století.
beletrie

Deník

599 Kč
107 Kč
Osudný slib -10%
(2x)
Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem.
beletrie

Osudný slib

399 Kč
359 Kč
Vulkán touhy
Muž, kterého Josephine zachránila před smrtí v temných hlubinách… byl jenom muž. Ale pro ni ten pravý muž! Jenže pak se náhle Alexander proměnil v korunního prince, rozhodnutého spoutat ji zlatými okovy.
beletrie

Vulkán touhy

59 Kč
Penzion vzpomínek -91%
(1x)
Výpověď o osobní zkušenosti, pevně zasazená do doby, v níž autoržil, byť byl poslední dva roky života odsouzen k nehybné samotě, je nesmírně autentická, navíc jí vědomí autora, že mu zbývá málo času, vtisklo výsostně existenciální rozměr.
beletrie

Penzion vzpomínek

277 Kč
24 Kč
Svatba po sicilsku
Sehrát roli snoubenky panovačného miliardáře Danteho Moncady na jedné společensky velmi významné svatbě je na hony vzdálené skromnému životu, který Aislin vede. Avšak pro záchranu nemocného synovce udělá cokoliv.
beletrie

Svatba po sicilsku

59 Kč
Baletky -10%
(6x)
Baletky mají dvě tváře. Tu přední, usměvavou a dokonalou, kterou vidí publikum.
beletrie

Baletky

249 Kč
224 Kč
Králova kurtizána
Tajemný Řád létajícího draka je rozhodnut dostát svým povinnostem… a ke dvoru arunského krále Augusta přichází žena. Tajemná, záhadná, nebezpečná… Sera bude vším, co si král Augustus bude přát, aby byla.
beletrie

Králova kurtizána

59 Kč
Vila na pobřeží
Když se Winnie dozví o zradě svého šéfa – magnáta Erose Nevrakise, s nímž prožila krátký románek –, rozhodne se zmizet z jeho života a už se nikdy neohlížet zpátky. Dokonce mu ani nesvěří sladké tajemství, které nosí pod srdcem.
beletrie

Vila na pobřeží

59 Kč
Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět -10%
(1x)
Čtyřicet zlepšováků, jak zdokonalit svět, které autor nenavrhuje politikům, ekonomům ani různým aktivistům, ale rovnou pánu Bohu, jsou vtipnou sondou do našich strachů, komplexů, slabostí, chyb, zbytečných starostí a malicherností.
beletrie

Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět

247 Kč
222 Kč
Vdova po příteli
Když celé Chicago ochromí mohutný výpadek elektrického proudu a město se ponoří do hluboké tmy, miliardář Darius King využije situace k příjemnému sblížení s neodolatelnou neznámou.
beletrie

Vdova po příteli

59 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>