Nejprodávanější knihy - únor 2019 - naučné

Sociální sítě - A to funguje jak? -10%
Sociální sítě zajišťují v moderní době komunikaci nejen mezi mnoha mladými. Přečtěte si, jak je používat ve zdravé míře a na co si dát na sítích pozor.
naučné

Sociální sítě - A to funguje jak?

149 Kč
134 Kč
Evropa, náš domov -10%
Jak se Evropa vyvíjela od starohor přes dobu ledovou až po antropocén? Jak žili Evropani v průběhu času a jaké objevy změnily jejich život?
naučné

Evropa, náš domov

349 Kč
314 Kč
Krajiny domova -10%
(1x)
Autorem knihy je populární geolog a publicista Václav Cílek, v autorské spolupráci s výtvarnicí Renátou Fučíkovou vytvořili působivou a jedinečnou publikaci Krajiny domova.
naučné

Krajiny domova

369 Kč
332 Kč
Hrajeme si u maminky + CD -10%
Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Toto druhé vydání je doplněno CD - zhudebnil J. Pavlica, nahrál Hradišťan.
naučné

Hrajeme si u maminky + CD

399 Kč
359 Kč
Malované dějiny Evropy -10%
80 komiksových příběhů barvitě líčí historické mezníky Evropy a volně navazuje na populární Obrázky z českých dějin a pověstí. Proč se zhroutila Římská říše? Kdy se pes stal nejlepším přítelem člověka? Nebo jak se z Evropy stala technická velmoc?
naučné

Malované dějiny Evropy

299 Kč
269 Kč
Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc… -10%
Set se čtyřmi fixy a dvěma glitry nabízí okouzlující vizuální zážitek pro všechny věkové kategorie.
naučné

Neobyčejné omalovánky: Jednorožci a ještě mnohem víc…

249 Kč
224 Kč
Staré pověsti české a moravské -10%
(1x)
Moderní převyprávění Jiráskových pověstí z pera oblíbené autorky pro děti a mládež. Napínavé příběhy psané živým jazykem od svého prvního vydání v roce 2005 zasáhly tisíce školních děti a oprávněně náleží mezi stálice školní četby.
naučné

Staré pověsti české a moravské

350 Kč
315 Kč
Učebnice dobrých mravů -10%
Slušnost a zdvořilost nejsou žádné čáry. Poprosit a poděkovat přeci zvládne každý, řeknete si. Ale platí to opravdu pro všechny? Po přečtení této knížky tomu tak jistě bude!
naučné

Učebnice dobrých mravů

249 Kč
224 Kč
Encyklopedie lidského těla -10%
Všechny děti jistě zajímá, jak funguje jejich tělo a různé orgány, ústrojí a soustavy, které ho tvoří. Tato knížka jim poskytne jasnou odpověď na většinu otázek.
naučné

Encyklopedie lidského těla

199 Kč
179 Kč
Harry Potter: Cesta dějinami čar a kouzel -10%

Úchvatný průvodce bradavickými školními osnovami i dějinami kouzel. Připomeňte si dvacáté výročí vydání prvního dílu Harryho Pottera a prohlédněte si neobyčejnou sbírku magických artefaktů.

naučné

Harry Potter: Cesta dějinami čar a kouzel

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 31 položek
1 2 3 4 > >>