Nejprodávanější knihy - únor 2019 - druhá světová válka

Tajný život nacistů -10%
Hitler, Bormann, Göring, Himmler, Goebbels a další nacističtí pohlaváři si užívali luxusního života a všech privilegií moci, zatímco požadovali, aby německý lid přinášel ty největší oběti válečnému úsilí Říše.
druhá světová válka

Tajný život nacistů

349 Kč
314 Kč
Vzduch je naše moře -10%
(1x)
Publikace si dává za cíl zmapovat komiksovou formou osudy lidí, kteří se zasloužili o rozvoj našeho letectví. Osudy jednotlivých aktérů jsou vždy doplněny historickým úvodem do děje.
druhá světová válka

Vzduch je naše moře

798 Kč
718 Kč
Lišky pouště -10%
Paul Carell napsal dramatickou kroniku o významné kapitole druhé světové války. Spojil v ní přesný popis válečných dnů s autentickými zážitky. Exaktní historie a živé lidské osudy. Každá postava je pravdivá, žádná epizoda není smyšlená.
druhá světová válka

Lišky pouště

499 Kč
449 Kč
Britské válečné námořnictvo za druhé světové války I. -10%
Autor neotřelým způsobem vykládá úlohu Británie jako ostrovní námořní velmoci a mateřské země světového impéria za druhé světové války. První svazek končí evakuací britských expedičních sil z Dunkerku.
druhá světová válka

Britské válečné námořnictvo za druhé světové války I.

249 Kč
224 Kč
Mobilisace 1938 -10%
Období takzvané sudetské krize roku 1938 vnímáme jako okamžiky prohry, potupy a zrady. To je ale jen jeden úhel pohledu, ten, který reflektuje konečný výčet ztrát. Ztrát územních, hospodářských, lidských i morálních.
druhá světová válka

Mobilisace 1938

1 590 Kč
1 431 Kč
Odstřelovačem Rudé armády -10%

Jevgenij Nikolajev byl příslušníkem sovětského Lidového komisariátu vnitřních záležitostí (NKVD).

druhá světová válka

Odstřelovačem Rudé armády

349 Kč
314 Kč
Na zrazeném nebi -10%
Pravděpodobně nenalezneme v novodobých českých vojenských dějinách frekventovanější téma než problematiku branné pohotovosti státu na podzim 1938 a kapitulaci československé politické reprezentace.
druhá světová válka

Na zrazeném nebi

390 Kč
351 Kč
Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III. -10%
(1x)
Autor podrobně popisuje hrdinský boj námořníků při zásobování těžce zkoušené Malty a líčí spor o dálkové bombardéry, kdy odmítnutí nasadit je k hlídkování nad mořem málem způsobilo porážku spojeneckých eskort v bitvě o Atlantik.
druhá světová válka

Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III.

389 Kč
350 Kč