Nejprodávanější e-knihy - únor 2019 - děti a mládež

Dívka, která upíjela měsíc -20%
(4x)
Napínavý a mnohovrstevnatý příběh podobný klasickým dílům, jako je Petr Pan či Čaroděj ze země Oz.
děti a mládež

Dívka, která upíjela měsíc

198 Kč
158 Kč
Příšerné příběhy strýce Montaguea -20%
(6x)
Strýc Montague žije osaměle, jen se svým tajuplným sluhou. Třebaže cesta k jeho ponurému starému domu vede hlubokým strašidelným lesem, malý Edgar svého příbuzného rád navštěvuje. Strýc má totiž nepřebernou zásobu hrůzostrašných historek.
děti a mládež

Příšerné příběhy strýce Montaguea

169 Kč
135 Kč
Babička drsňačka -20%
(4x)
V humorné knížce pro děti se vypráví příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži.
děti a mládež

Babička drsňačka

148 Kč
118 Kč
Malý miliardář -20%
(2x)
Joe je boháč, přesně řečeno nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. Má všechno, nač si vzpomene: vůz formule 1, kino, pět set párů sportovních bot, orangutana jako sluhu. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád…
děti a mládež

Malý miliardář

148 Kč
118 Kč
Bojovnice slunce -20%

Mari z klanu Poutníků a Nik z Lesního kmene stáli ještě nedávno jako členové soupeřících klanů proti sobě. Teď však bojují bok po boku, i se svými psími kumpány, aby zachránili nejen jeden druhého, ale i svou nově vytvořenou smečku. Lovec Thaddeus zradil vlastní lid a přispěl k jeho zhoubě.

děti a mládež

Bojovnice slunce

279 Kč
223 Kč
Nejhorší děti na světě 2 -20%
Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce“ jsou daleko příšernější!
děti a mládež

Nejhorší děti na světě 2

198 Kč
158 Kč
Sedm kamenů -20%
Tajemství sedmi kamenů může odhalit jen jeden – ten, koho starodávné letopisy nazývají Hodným. Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v podivuhodné zemi Éterii, se snaží vyřešit hádanku, po staletí skrytou v tajemných krystalech, ...
děti a mládež

Sedm kamenů

99 Kč
79 Kč
Doctor Who: Dávný čas -50%
Dávný čas je novým příběhem odehrávajícím se ve vesmíru kultovního britského sci-fi seriálu Doctor Who s Dvanáctým Doktorem (Peter Capaldi) a Clarou Oswaldovou (Jenna Colemanová) v hlavních rolích.
děti a mládež

Doctor Who: Dávný čas

159 Kč
80 Kč
Povídky podivných -50%
(1x)
Také vás vždy zajímalo, kde se vzaly podivné děti ze Sirotčince slečny Peregrinové?
děti a mládež

Povídky podivných

199 Kč
100 Kč
Z vůle Luny -20%
Mari je poutnice z klanu Tkalců, dcera a dědička ženy s jedinečnou schopností léčit svůj lid, své povinnosti však odsouvá stranou, dokud ji nevyhledá zvláštní psí spojenec a nezmění navždy její osud. Po smrtícím útoku na její blízké se její svět rozpadá. Mari ale odhalí sílu svých schopností…
děti a mládež

Z vůle Luny

269 Kč
215 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 50 položek
1 2 3 .. 5 > >>