Nejprodávanější tituly - únor 2019 - atlasy a mapy

Nejkrásnější hrady a zámky světa -10%
Půvabná publikace Jasminy Trifoniové seznamuje čtenáře s těmi nejkouzelnějšími zámky a hrady celého světa. Některé jsou pohádkové, jiné strašidelné, mnohé mají pohnutou historii nebo jsou spojeny s legendárními šlechtici či panovníky.
atlasy a mapy

Nejkrásnější hrady a zámky světa

799 Kč
719 Kč
Není Milán jako Milán
(1x)
Milán je jako špička ledovce, pod kterým leží jeho nesmírná historie. Abychom ho poznali, je třeba mít trpělivost ho poslouchat. Stetoskopem. Jak pulzuje uvnitř. Je třeba umět ho slyšet. Jeho "navzdory". Tam, kde odhaluje svou paměť.
atlasy a mapy

Není Milán jako Milán

129 Kč
Ověřeno rodiči -10%
Tipy od rodičů pro rodiče, jak cestovat s dětmi, aby si to užila celá rodina
atlasy a mapy

Ověřeno rodiči

299 Kč
269 Kč
Praha -10%
Od Karlova mostu ke Staroměstskému náměstí, od Židovské čtvrti po Malou Stranu, od Hradu k Václavskému náměstí, od Národního divadla k Muchově muzeu...
atlasy a mapy

Praha

249 Kč
224 Kč
Rakousko - Společník cestovatele -10%
Průvodce z edice Společník cestovatele nabízí podrobné informace o nejproslulejších pozoruhodnostech Rakouska, které se může pochlubit přírodními krásami v podobě úchvatných alpských scenerií i bohatým kulturním životem velkých historických měst.
atlasy a mapy

Rakousko - Společník cestovatele

549 Kč
494 Kč
Řím - Společník cestovatele -10%
Poznávejte svět na vlastní oči. Více než 750 barevných fotografií vám ukáže nejkrásnější tvář Říma. Tabulky Nenechte si ujít vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavosti.
atlasy a mapy

Řím - Společník cestovatele

599 Kč
539 Kč
Srí Lanka - Merian Live! -10%
Již staří mořeplavci byli Srí Lankou nadšení a dávali jí poeticky znějící jména: Země lotosových květů, Ostrov bohů, Perla v Indickém oceánu.
atlasy a mapy

Srí Lanka - Merian Live!

249 Kč
224 Kč
Tajemné stezky-Tajnosti kraje bechyňského -10%
Tentokrát nás spisovatel Otomar Dvořák seznámí se starobylým „krajem bechyňským“, jenž kdysi sahal od rakouských a moravských hranic až k pohoří Brdy a k Vltavě nad Prahou.
atlasy a mapy

Tajemné stezky-Tajnosti kraje bechyňského

289 Kč
260 Kč
Turistický průvodce VII.
Již sedmý díl série turistických průvodců, tentokráte zaměřený na střední Slovensko. Základem výletů jsou středoslovenské hrady, zámky a kaštely.
atlasy a mapy

Turistický průvodce VII.

95 Kč
Turistický průvodce VIII.
Jako obvykle základem vašich výletů budou hrady a zámky, tentokrát na východním Slovensku. Můžete například navštívit Spišský hrad, hrad Plaveč a Zborov, Šarišský hrad, hrad Krásná Horka, hrad ve Staré Ľubovni a řadu dalších.
atlasy a mapy

Turistický průvodce VIII.

95 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 57 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>