Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - atlasy a mapy

Barcelona -10%
Od Barri Gotic až po l’Eixample, od Montjuic po La Barceloneta, od Ravalu po Gracia, od Las Ramblas po park Güell, od Picassova muzea po Fundació Joan Miró – hlavní město Katalánska se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci.
atlasy a mapy

Barcelona

269 Kč
242 Kč
Kniha Konga
(1x)
Kniha Konga mapuje povodí Konga v celé jeho úplnosti - dobrodružnou historii jeho objevování, závody o cestovatelská prvenství i paradoxně jeho mnohdy ještě větší nepřístupnost v současné době. Velikost souboru 59 MB, vhodné pro PC.
atlasy a mapy

Kniha Konga

199 Kč
Legenda Z + H -10%
Cesta inženýrů Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky vede tentokrát přes Blízký východ, monzunovou Asii, Indonésii, Japonsko a asijskou část bývalého Sovětského svazu.
atlasy a mapy

Legenda Z + H

598 Kč
538 Kč
Hornické památky České republiky -10%
Hornictví se zasloužilo nejen o rozvoj mnoha regionů, ale stalo se i zdrojem bohatství celé země a bylo hybatelem technického pokroku. Publikace je zaměřena především na památky hlubinného hornictví.
atlasy a mapy

Hornické památky České republiky

695 Kč
626 Kč
Kodaň -10%

Od barevných domů v přístavu Nyhavn po sochu Malé mořské víly, od Glyptotéky po Superkilen, od paláce Amalienborg až po Christiánii, hlavní město Dánska se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci.

atlasy a mapy

Kodaň

269 Kč
242 Kč
Andy -10%
Tato souborná a do značné míry unikátní publikace o andských vrcholech pokrývá i mnohé oblasti And, které dosud nebyly nikde blíže popsány.
atlasy a mapy

Andy

749 Kč
674 Kč
Bedekr: Francouzské klenoty -10%
Poznejte všechny krásy Francie, navštivte věhlasné památky a přírodní scenérie.
atlasy a mapy

Bedekr: Francouzské klenoty

269 Kč
242 Kč
Kniha o moři -10%
(2x)
Lov vzácného druhu severského žraloka popisuje živým reportážním stylem jedna z linií textu.
atlasy a mapy

Kniha o moři

298 Kč
268 Kč
Místa zrychleného tepu -10%
Zkušení cestovatelé a spisovatelé Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý dostáli v knize Místa zrychleného tepu předsevzetí odkrývat zejména onu „skrytou krásu“.
atlasy a mapy

Místa zrychleného tepu

269 Kč
242 Kč
Nejkrásnější hrady a zámky světa -10%
Půvabná publikace Jasminy Trifoniové seznamuje čtenáře s těmi nejkouzelnějšími zámky a hrady celého světa. Některé jsou pohádkové, jiné strašidelné, mnohé mají pohnutou historii nebo jsou spojeny s legendárními šlechtici či panovníky.
atlasy a mapy

Nejkrásnější hrady a zámky světa

799 Kč
719 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 34 položek
1 2 3 4 > >>