Nejprodávanější knihy - červenec 2019 - dům a zahrada

Příručka kosení -10%
Kosa je elegantní a vysoce účinný nástroj, který šetří přírodu, nezapáchá a nedělá příšerný hluk.
dům a zahrada

Příručka kosení

299 Kč
269 Kč
Zahrada Gaii -10%
Kniha popisuje systém zahradničení, který kombinuje nejlepší vlastnosti přírodního biotopu, jedlého lesa a konvenční květinové a zeleninové zahrady do samoobnovující se krajiny, která nechává přírodu vykonat většinu práce.
dům a zahrada

Zahrada Gaii

458 Kč
412 Kč
Květiny pro suché zahrady -10%
Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit.
dům a zahrada

Květiny pro suché zahrady

389 Kč
350 Kč
Moudrost starých psů -10%
(1x)
Psi jsou úžasní – v každém věku! Život se starým psem nám otevírá oči a srdce víc, než si umíme představit. Staří psi nás mohou mnohému naučit.
dům a zahrada

Moudrost starých psů

399 Kč
359 Kč
Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů -10%
Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu.
dům a zahrada

Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů

349 Kč
314 Kč
Malina pro slona -10%
Velmi čtivá a poutavě podaná reportáž se spoustou barevných fotek vypráví o tom, jak přední česká trenérka psů Hana Böhme speciálně cvičí psy, kteří pak v africkém Kongu odhalují pašeráky cenných trofejí i ohrožených zvířat.
dům a zahrada

Malina pro slona

389 Kč
350 Kč
Průvodce spřežením -10%
Kniha je určená nejen úplným začátečníkům, ale na své si přijdou i ambiciózní zájemci o závodní vozatajskou kariéru, kteří potřebují mít po ruce ucelený systém výcviku a tréninku.
dům a zahrada

Průvodce spřežením

299 Kč
269 Kč
Psí atlas -10%
Znáte dobře psí plemena? Víte, jak vypadá trišonek, faxteriér nebo dharmatin? To vše a ještě mnohem více zjistíte uvnitř této knížky.
dům a zahrada

Psí atlas

249 Kč
224 Kč
Vertikální zeleninové zahrádky -10%
Toužíte po vlastnoručně vypěstované zelenině, ale zápasíte s nedostatkem prostoru? Využijte zeď a zábradlí balkonu, naskládejte záhony na terase nad sebe a vytvořte si vertikální zahradu!
dům a zahrada

Vertikální zeleninové zahrádky

219 Kč
197 Kč
Domov jako talíř -10%
Domov je místo, kde bydlí srdce a také se říká, že láska prochází žaludkem. Kniha Domov jako talíř je tak trochu jiná kniha o bydlení. Je psaná jako kuchařka, ale nejde o jídlo.
dům a zahrada

Domov jako talíř

396 Kč
356 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 79 položek
1 2 3 .. 8 > >>