Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - kuchařky

Citlivá kuchyně -20%
(3x)
Citlivá kuchyně není žádná "obyčejná kuchařka", kterých jsou stovky. Autorka, známá publicistka, má s citlivou kuchyní bohaté zkušenosti. Provází vás knihou se svým tradičním suchým humorem a nadhledem a nešetří historkami ze života.
kuchařky

Citlivá kuchyně

248 Kč
198 Kč
Tisíc dnů v Toskánsku -20%
Americká šéfkuchařka Marlena de Blasi má dvě životní vášně – lásku a jídlo. Obojí nachází v míře vrchovaté v toskánské vesničce San Casciano dei Bagni, kam se přestěhuje z Benátek se svým italským manželem Fernandem.
kuchařky

Tisíc dnů v Toskánsku

198 Kč
158 Kč
Žijte bez diety -20%

Jezte, kolik chcete. Kdykoliv chcete. Vítejte ve světě, který skoncoval s dietou.

kuchařky

Žijte bez diety

209 Kč
167 Kč
Kniha o medovině -20%
Publikace obsahuje teoretické a praktické informace o výrobě medových vín, historický přehled výroby medoviny u nás, přehled receptur.
kuchařky

Kniha o medovině

99 Kč
79 Kč
Databáze receptů II. -20%
Volné pokračování rozsáhlé databáze receptů z celého světa, které zajisté rozšíří rozsah vašeho kulinářského umění. Recepty mají unikátní zápis uzpůsobený pro stručný zápis a celkovou přehlednost.
kuchařky

Databáze receptů II.

50 Kč
40 Kč
Je to tak snadné – recepty na každý den -20%
Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad...
kuchařky

Je to tak snadné – recepty na každý den

424 Kč
339 Kč
Probiotická smoothies -20%
Zdravé zažívání je klíčem k našemu zdraví.
kuchařky

Probiotická smoothies

246 Kč
197 Kč
Večeře v Paříži -20%

Užívejte si jídlo jako Francouzi! Elizabeth se zamilovala do pohledného Francouze a odstěhovala se do Paříže, kde objevila nový kulinářský svět. Při pozorování francouzských přátel pochopila, že to, co Američané chápou jako dodržování diety, je pro Francouze normální způsob stravování. A jedí tak s potěšením, chutí a vkusem. Není důležité, jestli chcete změnit způsob života, nebo najít novou inspiraci, Večeře v Paříži do vaší kuchyně i do života přinese především radost.

kuchařky

Večeře v Paříži

149 Kč
119 Kč
Ájurvédská kuchařka -20%
Ájurvédská kuchařka představuje nový pohled na toto starobylé umění samoléčby. Více než dvě stě padesát vyzkoušených chutných receptů je určeno pro vyrovnávání jednotlivých konstitucí s důrazem na jednoduchost, snadnou přípravu a správnou výživu.
kuchařky

Ájurvédská kuchařka

465 Kč
372 Kč
Bezlepkové laskominy 2 -20%
Ve druhém dílu kuchařky Bezlepkové laskominy najdete desítky receptů na tradiční koláče a bábovky, ale i veganské raw dezerty nebo proteinové buchty.
kuchařky

Bezlepkové laskominy 2

82 Kč
66 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>