Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - romantika

Miluj mě jakkoli -20%
(3x)
Caleb Pierce začal podnikat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Vždycky snil o tom, že se vypracuje a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného.
romantika

Miluj mě jakkoli

239 Kč
191 Kč
Pán půlnoci -20%
(1x)
Vstoupil do jejího života v bouři, podoben půlnoční temnotě, přinášející zprávu o smrti jejího laskavého otce.
romantika

Pán půlnoci

199 Kč
159 Kč
Láska a tetování -20%
Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová.
romantika

Láska a tetování

179 Kč
143 Kč
Sexy mlékař -20%
Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat.
romantika

Sexy mlékař

199 Kč
159 Kč
Volba lady Harriett -20%
V třetí části série Tanglewood Volba lady Harriett zůstává Harriett Cavendishová po svatbě Cory a Jonathana sama na Tanglewoodu, protože tam chce vyčkat na zahájení společenské sezóny v Londýně.
romantika

Volba lady Harriett

179 Kč
143 Kč
Hvězdný šéf -20%
(1x)
Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.
romantika

Hvězdný šéf

179 Kč
143 Kč
Na obtíž -20%
(1x)

Vítěz Goodreads Choice Awards 2017 v kategorii ROMANCE. Vossovy byste jen stěží označili za „normální“ rodinu. Žijí ve zrekonstruovaném kostele, máma, která se ještě nedávno léčila z rakoviny, bydlí v suterénu a otec je ženatý s její bývalou ošetřovatelkou. A pak je tu Merit…

romantika

Na obtíž

209 Kč
167 Kč
Láska po řecku -20%
Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů.
romantika

Láska po řecku

169 Kč
135 Kč
Rebelské srdce -20%
Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno.
romantika

Rebelské srdce

179 Kč
143 Kč
Tři přání -20%

DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT…

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum.

romantika

Tři přání

209 Kč
167 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 139 položek
1 2 3 .. 14 > >>