Nejprodávanější knihy - srpen 2019 - romány

Nenávidím tě až za hrob -10%
Román je fiktivní biografií mladé dívky z amerického jihu, která se pokouší obstát a prosadit se v životě.
romány

Nenávidím tě až za hrob

277 Kč
249 Kč
Vdechoval jsem vůni potoka a nabíral svou milou do paměti -10%
Román Miroslava Stoniše je apoteózou lásky, té první, neopakovatelné, která podle vypravěče znamená "ztrátu země pod nohama a cestu do nebe ve stavu beztíže", stavu, kdy v člověku přesto občas "skučí a sténá vichr tesknice".
romány

Vdechoval jsem vůni potoka a nabíral svou milou do paměti

280 Kč
252 Kč
Strom duchů -10%
Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.
romány

Strom duchů

449 Kč
404 Kč
Provizorium -10%
(3x)
Román vypráví o trýznivé cestě vykořeněného člověka, kroužící mezi dvěma světy, z nichž se nakonec přiklání k menšímu zlu. Zároveň jde i o podobenství člověka, který se nedokáže vyrovnat s příliš dotírajícím moderním světem.
romány

Provizorium

247 Kč
222 Kč
Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě -10%
Po jedenácti letech manželství jdou od zítřka každý svou cestou… Čtivý román úspěšné argentinské spisovatelky je lehce nostalgickým zamyšlením nad láskou, manželstvím a osamělostí.
romány

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě

199 Kč
179 Kč
Co jsme si neřekli -92%

Temně humorný příběh o manželství v krizi, který zcela jistě zarezonuje v každém, kdo si někdy nějakou partnerskou krizí prošel. (Takže i ve vás.) Po dvou letech bolestného odloučení si Jack a Laura smluví schůzku.

romány

Co jsme si neřekli

339 Kč
26 Kč
První dojmy -91%
(2x)

„Ukradla Jane Austenová nápad na Pýchu a předsudek?“ Přesně taková otázka pronásleduje milovnici knih Sophii Collingwoodovou.

romány

První dojmy

289 Kč
26 Kč
A nezapomeň na labutě! -10%
(1x)
Autor v románovém zpracování zachycuje skutečné osudy žen odvlečených po druhé světové válce do sovětského gulagu z různých koutů střední Evropy, přičemž jeho protagonistka Irena Kalaschová pochází z Československa.
romány

A nezapomeň na labutě!

397 Kč
357 Kč
Náhlá smrt -10%
Román o tenisovém zápasu, během něhož se převyprávějí události, které stály na úsvitu moderní doby i její současné krize.
romány

Náhlá smrt

289 Kč
260 Kč
Pohyby ledu -10%
(2x)
Po lávce přes Vltavu běží třicetiletý novinář Miroslav Hammer, aby stihl slavnostní otevření nového skleníku v trojské botanické zahradě. Mezi hosty slavnosti se zatím proplétá tajemná dívka v černém.
romány

Pohyby ledu

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 125 položek
1 2 3 .. 13 > >>