Nejprodávanější audioknihy ke stažení v roce 2019

Jistě, pane premiére 2.
Pokračování dnes již klasického britského komediálního seriálu „Jistě, pane ministře“, která vás nenechá na pochybách, že břitký britský humor je nezničitelný a jeho dokonalé pointy vám zacloumají bránicí kdykoli a kdekoli.

Jistě, pane premiére 2.

299 Kč
Kouzláci
Třetí díl oblíbené knižní série Pachatelé dobrých skutků (Puntíkáři, Duchaři) od Miloše Kratochvíla přináší další rozverné historky dvou nerozlučných kamarádů. Jako Duchaři si to Michal s Fildou ve škole pěkně zavařili.....

Kouzláci

199 Kč
Nebezpečné známosti
(1x)
Moderní zpracování podle nového překladu světoznáméh příběhu o lásce a krutých milostných intrikách ve výpravné dramatizaci s Vilmou Cibulkovou, Jiřím Dvořákem, Klárou Issovou, Janem Medunou, Kristýnou Frejovou a Igorem Barešem.

Nebezpečné známosti

299 Kč
O nepotřebných věcech
Nadační fond Českého rozhlasu a jeho sbírka Světluška Vám přináší pohádky od Arnošta Goldflama nejen pro děti.

O nepotřebných věcech

199 Kč
Ostré předměty
(9x)
První ze znepokojivých thrillerů autorky bestselleru Zmizelá vypráví nevyrovnaná chicagská reportérka, která se vrací do rodného města, aby pomohla objasnit vraždy malých děvčátek, jimž byly po usmrcení vytrhány zuby.

Ostré předměty

289 Kč
Poslední Laponec
(2x)
Nejlepší francouzská detektivka roku 2013 ověnčená dalšími 20 literárními cenami

Poslední Laponec

289 Kč
Proč lidé v práci nedělají, co jejich vedoucí očekávají

Audiokniha je určena vedoucím, manažerům a supervisorům, kteří chtějí zvýšit výkon svého týmu, studentům manažerských oborů, podnikatelům i všem dalším zájemcům o úspěšné řízení lidí v organizacích.

Každý, kdo m

Proč lidé v práci nedělají, co jejich vedoucí očekávají

299 Kč
Prodejem k vítězství
Pokud si chcete začít budovat kariéru jako úspěšný prodejce nebo už profesionálním prodejcem jste a rádi byste zvýšili své prodejní a obchodní dovednosti, navýšili prodeje, audiokniha Prodejem k vítězství se vám jistě stane neocenitelnou příručkou.

Prodejem k vítězství

299 Kč
Proměna
Tato audiokniha Vás naučí dávat do pohybu změny, na úrovni jednotlivce, organizace i celé společnosti.

Proměna

299 Kč
Restart
Restart je audiokniha stručná, srozumitelná a zbavená plevele profesního žargonu. A především je plná jednoduchých pravidel a rad pro úspěšné podnikání a jak podnikat ve 21. století.

Restart

369 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100