Nejprodávanější tituly v roce 2019 - geologie, mineralogie

Podzemí Berounska a Hořovicka -10%
Unikátní obrazová publikace o bohatém dědictví podzemní říše od Křivoklátska po Český kras.
geologie, mineralogie

Podzemí Berounska a Hořovicka

349 Kč
314 Kč
Drahé kameny Podkrkonoší
Oblast mezi horskými velikány Krkonoš a úrodným Polabím a Pojizeřím oplývá četnými nalezišti drahokamových odrůd křemene, achátů, jaspisů, karneolů, českých granátů a dalších.
geologie, mineralogie

Drahé kameny Podkrkonoší

159 Kč
Minerály -10%
Velká obrazová encyklopedie Minerály popisuje přes 600 druhů minerálů, včetně jejich významných variet. Téměř všechny popisy jsou doplněny barevnými fotografiemi a instruktivními pérovkami krystalických forem.
geologie, mineralogie

Minerály

1 190 Kč
1 071 Kč
Galerie minerálů Vysočiny -10%
Vysočina je malebný kousek přírody, který oplývá nejenom krásou lesu, rybníku a luk, ale také krásou, co se ukrývá pod zemí. Na Vysočině se totiž nalézají překrásné minerály, které zasluhují náš obdiv a jejich sláva je dnes už světová.
geologie, mineralogie

Galerie minerálů Vysočiny

650 Kč
585 Kč
Jáchymov -10%
(1x)
Jáchymov je jednou ze světově proslulých lokalit minerálů v České republice. Místní rudní revír proslul nálezy bohatých stříbrných bonanz.
geologie, mineralogie

Jáchymov

850 Kč
765 Kč
Český granát
Český granát je již dlouhá léta považován za tradiční český národní kámen. Jeho krvavě rudá barva přitahuje pozornost od starověku až po současnost. Monografie podává vyčerpávající informace nejen o českém granátu, ale o celé skupině granátů.
geologie, mineralogie

Český granát

349 Kč
Křemeny Českomoravské vrchoviny -10%
Oblast Českomoravské vrchoviny, která se převážně překrývá s krajem Vysočina, byla vždy oblíbená pro svoji malebnou krajinu a poměrně nezničenou přírodu.
geologie, mineralogie

Křemeny Českomoravské vrchoviny

349 Kč
314 Kč
Drahé kameny Podkrkonoší: Trutnovsko - Dolní Kalná -10%
Obsahuje 436 fotografií achátů soustředěných ze soukromých sbírek. Knížka, pro ty kteří rádi cestují, poskytuje informace o turisticky zajímavých místech okolí města Trutnova a zpracování drahých kamenů.
geologie, mineralogie

Drahé kameny Podkrkonoší: Trutnovsko - Dolní Kalná

739 Kč
665 Kč
Encyklopedie drahých kamenů -10%
Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a vzácnosti.
geologie, mineralogie

Encyklopedie drahých kamenů

499 Kč
449 Kč
Šutry pod lupou -10%
Tato kniha navazuje na předešlé vydání „Lásky k šutrům“ a zavede nás hlouběji do světa minerálů a také odhalí duši sběratele. Najdeme v ní mnoho fotografií nejenom velikých krystalů, ale i okouzlujícího mikrosvěta, který se pouhým okem jen tak nevidí.
geologie, mineralogie

Šutry pod lupou

430 Kč
387 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>