Nejprodávanější knihy v roce 2019 - romány

Bohemia -10%
(1x)
Začíná nové milénium a nadějný český režisér Ivan se srdcem floutka, rodinou na krku a hlavou v oblacích sní o tom natočit film v Hollywoodu.
romány

Bohemia

299 Kč
269 Kč
První dojmy -91%
(2x)

„Ukradla Jane Austenová nápad na Pýchu a předsudek?“ Přesně taková otázka pronásleduje milovnici knih Sophii Collingwoodovou.

romány

První dojmy

289 Kč
26 Kč
Úplně cizí lidé -10%
(1x)
Novinka autorky světových bestsellerů Sedmilhářky a Manželovo tajemství! Tříčlenná rodina, manželský pár, dva nezadaní muži a dvě rozvedené ženy – ti všichni se scházejí na desetidenním léčebném pobytu v luxusních lázních uprostřed pustiny.
romány

Úplně cizí lidé

399 Kč
359 Kč
Geniální přítelkyně - Komplet -10%
Tetralogie Geniální přítelkyně uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky. Neapolská periferní čtvrť Luzzatti, padesátá léta minulého století. Právě tam začíná příběh jednoho ženského přátelství.
romány

Geniální přítelkyně - Komplet

1 297 Kč
1 167 Kč
Strom duchů -10%
Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.
romány

Strom duchů

449 Kč
404 Kč
Nenávidím tě až za hrob -10%
Román je fiktivní biografií mladé dívky z amerického jihu, která se pokouší obstát a prosadit se v životě.
romány

Nenávidím tě až za hrob

277 Kč
249 Kč
Pohyby ledu -10%
(2x)
Po lávce přes Vltavu běží třicetiletý novinář Miroslav Hammer, aby stihl slavnostní otevření nového skleníku v trojské botanické zahradě. Mezi hosty slavnosti se zatím proplétá tajemná dívka v černém.
romány

Pohyby ledu

299 Kč
269 Kč
Chvála macechy -10%
(1x)
Erotický román Chvála macechy líčí manželské peripetie dobře situovaného páru smyslné doni Lucrecie a pedanta dona Rigoberta, posedlého tělesnou hygienou, milovníka erotických výtvarných děl.
romány

Chvála macechy

248 Kč
223 Kč
Úzkost brankáře při penaltě -10%
(4x)
Bývalý brankář Bloch je patrně vyhozen z práce. Jde do kina. Policisté pátrají po zmizelém chlapci. Existenciální drama v kulisách rakouského pohraničí může začít.
romány

Úzkost brankáře při penaltě

99 Kč
89 Kč
Provizorium -10%
(3x)
Román vypráví o trýznivé cestě vykořeněného člověka, kroužící mezi dvěma světy, z nichž se nakonec přiklání k menšímu zlu. Zároveň jde i o podobenství člověka, který se nedokáže vyrovnat s příliš dotírajícím moderním světem.
romány

Provizorium

247 Kč
222 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 518 položek
1 2 3 .. 52 > >>