Nejprodávanější audioknihy ke stažení v roce 2019 - historické romány

Pečeť smrti -20%
Český král pověří Oldřicha z Chlumu delikátním vyšetřováním. Pražský biskup totiž vlastní darovací listinu děda současného krále na vesnici Makotřasy, o níž je Přemysl II. Otakar přesvědčený, že patří jemu.
historické romány

Pečeť smrti

299 Kč
239 Kč
Smrt mučednice -20%
Jiří Adam z Dobronína , který je na hradě také hostem, se pouští do diskrétního vyšetřování případu.
historické romány

Smrt mučednice

249 Kč
199 Kč
Olomoucký bestiář -20%
Na panství olomouckého biskupa bylo bestiálně zavražděno několik žen. Podařilo se chytit a usvědčit vraha, který byl prohlášen za vlkodlaka a upálen. Po čase ovšem vraždy pokračují. Přemysl II. Otakar pošle na Moravu prokurátora Oldřicha z Chlumu.
historické romány

Olomoucký bestiář

299 Kč
239 Kč
Boskovická svodnice -20%
Královský písař Jiří Adam z Dobronína se vydává z vyššího povolání na Moravu. V Boskovicích tou dobou dojde k podivné smrti snoubenky mocného pána Kryštofa z Boskovic...
historické romány

Boskovická svodnice

249 Kč
199 Kč
Osmanský tábor -20%
Historický román zavádí čtenáře na cestu do Uher v polovině 16. století na území ovládané Osmany. Královna Anna vysílá písaře Jiřího Adama z Dobrodína na nebezpečnou a diskrétní misi.
historické romány

Osmanský tábor

249 Kč
199 Kč
Dračí náhrdelník -20%
V průběhu okázalé slavnosti, kterou na svém hradě uspořádá Jaroslav ze Šternberka, zmizí jeho krásná neteř Elška, manželka veverského purkrabího Drslava...
historické romány

Dračí náhrdelník

299 Kč
239 Kč
Právo první noci -20%
(1x)
Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc.
historické romány

Právo první noci

299 Kč
239 Kč
Falešný tolar -20%
Královský písař Jiří Adam z Dobronína spolu se svým pomocníkem Petrem Korcem řeší zapeklitý případ na samém jihu Čech. Z cestování přes Šumavu mají v té době všichni strach, všude nekonečné hvozdy, kam snad ještě nevkročila lidská noha.
historické romány

Falešný tolar

249 Kč
199 Kč
Mrtvý posel - Letopisy královské komory -20%
Královský písař Jiří Adam z Dobronína nalezne u dveří svého domu těžce zraněného muže. Umírající stihne ještě povědět, že se chystá jakési spiknutí, jenže zemře dřív, než stačí povědět víc.
historické romány

Mrtvý posel - Letopisy královské komory

249 Kč
199 Kč
Zázrak svaté Winifredy -20%
(1x)
Píše se rok 1137 a převor benediktinského kláštera v Shrewsbury se pro opatství rozhodne získat ostatky svaté Winifredy, které spočívají v Gwytherinu, odlehlé vesničce ve velšských horách.
historické romány

Zázrak svaté Winifredy

279 Kč
223 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 54 položek
1 2 3 .. 6 > >>